Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek ČISTA PROVOKACIJA !?

ČISTA PROVOKACIJA !?

al pa ne….bomo videli, kaj boste rekle spoštovane in spoštovani!

Kdo trdi in laže, da ženske ljubijo. .

in sedaj….dovolj teh neumnosti, o ženski in romantiki…in seksu iz ljubezni..bla bla bla. Gledano z ženskimi očmi je edini mogoč zaključek sledeči. Ženska pravzaprav ne želijo mešati sex in romatiko!!!!! romantika je romantika … sex je sex!!! One ženske to hočejo početi spontano, v nekih primerih na “hitrico”. Da se naprimer naslonijo na zid..v kuhinji..na stopnišču..v dvigalu..da se jih prime za lase, in da vidijo vse zvezde..in to po možnosti, da niste njen mož…ke one z možem ne želijo na noben način. Če pa že morajo z možem, potem naj ne gnavijo svojo žensko par ur v sveti veri, da jim je lepo, ampak naj “opravijo”kar imajo za opraviti in potem pustite, da lepo zaspančkajo. Poleg tega, ko pride ženska iz kopalne kadi, vsa odišavljena in namazana s kremicami, “komaj čakajo”da možek polaga svoje umazane tacice na njihov čisti in voljni telešček………..
hiihihi

V RAZMISLEK: JE KAJ RESNICE V TEJ ŽENSKI TRDITVI?????

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

zdaj ti bo pa ena neizkušena povedala, kje je resnica:

1. romantika je lahko povod za seks – potrudi se, bogato boš poplačan
2. seks na hitro – še bolj se potrudi, nikoli ne boš pozabil
3. dišave – hja, marsikatera popelje čute skoraj do nirvane, ženske smo zelo dovzetne na njih (pač bolj razvit vonj, bog ti pomagaj)

Zaključek:
če ti uspe oz. uspeva vse tri točke tudi izpeljevati, kapo dol, potem se verjetno ne zavedaš, da imaš BOGATO SPOLNO ŽIVLJENJE. Torej ne jokcaj, kajti prehitro se lahko zgodi, da bo tvoja ženkica iskala svoje tri točke pri drugem……:-)))

cmoka, priden bodi.

hojla LjUBAVI MOJA……………….

preden komantiram samo malo pojasnitev od tebe:

tvoj komnetar:**?????????kajti prehitro se lahko zgodi, da bo tvoja ženkica iskala svoje tri točke pri drugem……:-)))?????

kaj in koga si mislila s “tvoja ženkica” ???????

cmokec

leta letijo - iščem stevardeso.....

“tvoja ženkica” = tvoja gospa, ki greje vsak večer tvojo posteljo, tvoja boljša polovica, mati tvojih otrok, tvoj zmaj doma….

A je dosti razumljivo?!
:-))

Če bi pa napisala ljubica, bi se pa tako tudi bralo……prav?!
cmoka, pa poboljšaj se.

HAHAHHA

saj sem vedel, mala nedolžna punčka, mi bo sedaj pamet solila……..grrrrrrrrrrr….
draga moja, ko boš poročena boš tudi sama na žalost lahko ugotovila, da tiste tri točke ZAKONITA ŽENA, ni sposobna in pripravljena nuditi……..

če pa boš ljubica ..hmmmmmmmmmmm…hmmmmmm..to pa JE ČISTO DRUGA PESEM…….
in ker vidim, da hormončki so se tudi pri tebi pričeli sprehejati po teleščku bom ma malo poskusil…..ops…… no poglejva:

Srečaj me nekoč, ko tavam po ulici tvojega kraja in iščem nekaj, česar do sedaj nisem poznal in spoznal…daj mi rokico in ponudi mi prijateljstvo, ker vem, da je TO EDINO KAR SMEM PRIČAKOVATI OD TEBE, ljubezen moja. Ne, nikoli me ne poglej direktno v oči ker boš otkrila resnico, da mi pomeniš vse in še več in da od tebe pričakujem Ljubezen. Ne bodi pozorna na tresaj mojega glasu ko izgovarjam tvoje ime, ne bodi pozorna na otenek moje glasu, ker v njem se zrcali samo želja in strast po tebi. Ne sprašuj me zakj obračam glavo stran od tebe, ko te vidim z drugim, ki mu pripada tvoje telo…ker hočem tvojo dušo….saj poznaš tisto pesem: preden mi slečeš haljinico, vedi da z njim boš dobil tudi mojo dušo….. želim odpotovati, oditi nekam daleč v samoto, daleč od tvoji oči, ki v meni prebujajo samo željo in spomine…

..naj nadljujem, punčka poželjiva…….?????

leta letijo - iščem stevardeso.....

sicer ne vem, v katerem desetletju si se rodil, sigurno pa ne v mojem…. zaradi tega ti tole pišem, ker so sodobne žene takšne, da nudijo svojemu možu vse to in še več… sevedal le v primeru tiste prave, globoke ljubezni.
Če pa te ni in ni ta pravega zaupanja in poznavanja želja, potem pa – hja, potem pa si s tako poročen. Na tvojo veliko žalost, morda.
Vsekakor upam in si tudi upam trditi, da boš na svojo željo nekje in nekoč našel tisto pravo….
Pravzaprav sem danes prejela od osebe, ki mi pomeni vse, tole:

“Živi svoje sanje in ne pusti, da jih prerase plevel.”

torej?! Kaj še čakaš?!
:-))

a kaj čakam::::::::::

JA TEBE !!!!!!!!! hihiihihih

lepa nagajivka

leta letijo - iščem stevardeso.....

:))))))))))))))))))))))))))) Ob prebiranju zgornjega teksta sem se prav lepo nasmejala … he he … Bogi tisti, ki ima doma res tako žensko … ženo …

Sicer se pa popolnoma strinjam z žverčico …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Resnica je vedno nekje vmes in je subjektivna .

Nikito pa že od nekdaj zanima , zakaj je Razo tak protiženski provokator ;)))

Jokejka !, kje si mi danes in tvoja ritka
cmoka

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Pridno čičam in čakam , da bo štiri .

Kje si pa ti ?
Lupčka !

nikita MOJA sladka poželjiva deklica…..

saj jaz iamm pupike rad poglej ti bom na koncu nakaj poslal samo za tebe…..hmmmmmmmmmm..tko da ne vem, zakaj si taka do mene….bom tebe izkoristil, da še moji nesojeni Bgv pokomntiram: Ojla bgv-ika, zamisli, kak se midva ujameva ko spomine napiševa v kakšni taki zgodbici iz najinega prejšnjega življenja…če bi bila pa poročena, je pa vprašanje, če bi me še tolk mikala..ops…mislim če bi jaz tebe toliko mikal……

no sedaj pa NIKITA samo tvoj in tole:

Upanje je kot nebo – nikdar tako temno, da ne bi odkrili kakšne zvezde.

poljubček

leta letijo - iščem stevardeso.....

Lump!
Ne igraj se z ognjem,
se boš ponoči polulal…….:-)))

z mislimi v N.Gorici , fizino pa ….na starem mestu
cmoka

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

hahahahahhaaa,……razo, ta je pa z……

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Hm … kakšne spomine bom imela kot poročena ženska ne vem … ti bom sporočila čez … hm … mogoče kakih 10 let? :)))))))))))))) ;))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

… hvala !
Zdaj , sem sicer malo v dvomu , če sem te pravilno razumela … vendar se mi vse dozdeva , da ja … ker je tale stavek o upanju tako zelo moj , pravzaprav bistvo moje življenjske filozofije 🙂

no , Razočaran , kakorkoli že , poljubček in zvezdico tudi tebi …

Heh , sem tudi jaz z mislimi drugje , samo v N.G. ne :)))
Ma kaj čemo …. je treba delat …

mater , mi gre na živce to vreme danes , pa še burjo napovedujejo , @!#$ …

:))))))))))

… od kje ti hodijo ?!

:)))

so vsi iz Slovenije….:-))

Aja, danes sem ravno enih par šniclov od norih krav pojedla….bo najbrž to.

… samo , da je s sokom 🙂

Drugače pa … jaz bi danes (in zmeraj) raje eno svinjsko stegno – prekajeno , če je mogoče , ali pa v testu tudi ni slabo ;))

ti pa nisi kar tako…

Kako bo pa svinja potem hodila?! Ha?!

:-)))

Ljubim mrtve svinje :)))

… in žive žrebičke …

New Report

Close