Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek 1. april …

1. april …

… no … 1. april je mimo … :))) Včeraj se niti nisem zavedla kateri dan je .. 1. april – dan norcev, namreč … dokler me ne zvečer kliče miško in pravi …
“Danes ne pridem k tebi.” Jaz sem ostala kot štor saj me je namreč urco nazaj klical in rekel da pride. Rekla nisem nič … le čudno se mi je zdelo kaj se dogaja … pa sem vseeno izdahnila tisti začuden: “Zakaj?!?” Pa pravi: “Zato ker je brezveze! Čau!” in skljuka telefon.

Tuhtam tuhtam … kaj zaboga ga je primlo … in … A porka eva … pa sej je 1. april … :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

———–

No … kako so pa vas nategnili vaši dragi?

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Mene so probavali, ampak ni nobenemu ratalo, ha ha ha…

>kako so pa vas nategnili vaši dragi

:)))) He he … tudi mene je pol moj dragi nategnil še odzadaj … pa odspredaj tut … ;))))))))))))))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Poletka, če vprašaš mene, mene ni
nihče prav dobro nategnil, res ne!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

:)))))))))
saj mene ni…jaz sem samo tako napisala, ker se mi je zdel pravi odgovor na tvoje vprašanje…

Za tebe pa sem srečna, da te je. Vidva kar uživajata, dokler imata interes en po drugem…

:(((((((((( … no … jaz pa tebi želim, da če te že tvoj dragi ne nateguje odzadaj … naj te pa vsaj tvoj ljubimec … in to naj te res dobro nategne … pa čeprav ne bo 1. april … ;)))))

Sicer pa … bom poslušala tvoj nasvet in bom uživala … :))) … dokler se bo le dalo … ;))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

HOJLA……

ja mogoče si pa premal živahcana…………..

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

mene je nategnila malo drugače ,……
Poklicala me je češ da je pozabila ključe od avta v službi in da ne more domov.
Jaz v avto in direktno na njihov parkirišče in iščem njen avto ,……a avta nikjer ,….le neka lepa mlada vitka dama stoji kot da bi nekaj čakala.
Stopim iz avto in se ji približam ter vprašam , če je slučajno videla kako žensko z rdečim cliotom ?
Ne
Lepo se ji zahvalim in se vrnem v avto . Čakam ,čakam, čaka tudi ona ….
Nato pa ona stopi do mene in me vpraša ,če bi bil prijazen in da bi jo odpeljal nekam ,kamorkoli samo da gre iz tega parkplaca ..
Skomignem z rameni in ji rečem naj prisede.
(V hipu sem pozabil na ženo in na njene ključe)
-Kaj ga ni bilo ?, med vožnjo jo ogovorim
-Ne to prasec si bo še zapomnil !!!
-Jaz bi ga kar zamenjal ,ali pa mu vrnil milo za drago ,..spet jaz
malo me pogleda ,se nasmehne in reče, hvala ti ker si me odpeljal iz tistega parkirišča
-ma jaz te peljem kamor češ , časa imam dovolj …..pa še všeč si mi
-aja , ma daj nehaj ,…ravno danes ko nisem imela časa si še make -up naštimat mi to ti praviš
-ne res , ji pritrdim
-pojdiva nekam na pijačo , te povabim
(ravno to mi je vzela iz ust)
kam ?
kar k meni domov
Tule zavi levo , in skoz naravnost , ja tu ustavi ….
A tu ?
Ja da mi poljub in reče , no pa sva doma .
Po stopnicah se mi malo tresejo noge in si mislim kaj če je to čisto 1. aprilsko natego in jaz še en osel več .
Pridemo pred vrata ona odklene me povabi in reče …..
moj moj ………..poljub na poljub …..
Ja tale moja žena je pa res nora

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

?????????????????????????????????? Čak k preberem še enkrat … nisem čist zastopla ….

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

hahahahahaa
cmoka

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Ja mene je tudi ljubica ornk nategnila..no potegnila,mislim!
Sp

hehhe

kaj pa če bi nam povedala kak si za nosek potegnila v kakšni erotik verziji…

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

Kam pa pridemo brez domišljije, ja, ja…cmoka;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

pridemo v naslednji dan…. cmok ….norica

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

New Report

Close