Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Dežek………

Dežek………

Pri nas pa dežek pada…………in zvezdici se nič ni da………….ampak kot pravi Smolar : »Je treba delat…!« Kako pa kaj z vami?

Sem že Shaky napisal,da sem izredno vesel tega dežja.Prav romantično pada in tudi hrib se beli pod novim snegom.
To me kar razneži…
Sp

Kje pada dežek? Pri nas v lj. ga še ni.
Delam pa tudi jaz danes bolj malo, imam kar slabo vest, ker sodelavka zraven mene že cel dan tako pridno dela, da se kar kadi.

Kakšen sneg, ne seri!!!! Zdaj je pomlad, moje rožice že cvetijo, drevesa počasi zelenijo, kmalu bo treba že na morje, čolniček že čaka….

Saj si se pa prejšnji mesec ubivala z delom,ni res?
Sp

Kako že gre…aja…nekako takole…”puna sam volje za ništa”…ja to je to…cmoka!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

pokorno javljam , da v LJ še ne pada ……………

Švejk iz BTC-ja

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Bi bolj pasalo šejk iz BTC-ja…namesto švejka…je bolj sladek…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ja res je, samo še ni konec, imam še kar veliko, samo ni tako nujno.
Bo treba porijet za naslednji kup, ampak si bom vzela malo pavze – malo časa za vas. Cmokca!!

Če se sneg še malo nižje spusti proti dolini,mu grem pa nasprosti.Ker to človeka duševno pomiri,sprehod v sneženju.
Morje? Na žalost zame in družino letos morja ne bo,razen če se bog prikaže..
Sp

Švejk,sem takrat ko ni gostov
Šejk , pa ko vsi šejkajo…..oziroma ga vlečejo…………… po špirali (iz kozarca)

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Lepo, pa ti želim, da bodi nenehno samo šejk…naj oni uživajo v vlečenju-srkanju…ti pa v štetju denarcev…..da se kaj zaskuži, ne;)!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Jaz ti želim, da se ti bog prikaže!!!

Cmoka,,, obljubim da ne bom več poreden do tebe …
pokorni Švejk

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

bi moralo pisati namesto tega pa sem napisala zaskuži…no saj tudi to paše…na tale turoben dan…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Za uvod bi bil vesel že,če se jutri z ljubico srečava…pa me je vrhovnik obvestil,da tudi iz te moke ne bo krofov :-(((
Sp

No……..ko že pišem o dežku…..a ni to idealno vremce za se stiskat v postelji :)))))))))))))))????

Poljub nazaj…in hvala…priden si…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ja zvezdica, to je idealno vreme za ljubljenje…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Zankrat mi samo Franci prede pod nogami,mucka bo pa upam zvečer ;-))
ja se strinjam,je vreme,kot nalašč za nežnosti!
Sp

še lepše je v avtu , ko je vse megleno in zaroseno

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

ops mene pa dežek vedno “zjebe” in zvabi v nežnosti………

a ti pupika sploh veš, kaj se pravi sprehajati z ljubljeno osebico z rokico v rokici po dežju, brez marele….ko kapljice polzijo po obrazku..pa ne zaradi sexa……o pismo materno me je zaneslo….zmerja nasedem provokatorcam tvoje vrste…pa nadaljujeve…sploh veš za občutek morja na telesu dveh v vodici, ki si …….h,,,,…izmenjujeta nežnosti………. pa sploh veš………..GRRRRRRRRRRRRRR….NE NE MOREŠ VEDETI, KER TI SI VISOKO NA NEBU…..hihiihi

moram nehati ali pa priti k …šuš….

ENO ZA………hmmm..bo že vedela.:

*Dober prijatelj, prijazen nasmeh, nežna glasba, moja roka v tvojih dlaneh.*

leta letijo - iščem stevardeso.....

Imaš izkušnje?
Sp

Ja……ampak megleno in zaroseno postane potem……..od »sopihanja«……he,he,he

A veš kaj zlati moj………….ne si mislit, da te ne razumem, ker sem nepopravljiv romantik….. To, kar ti pišeš……..moje sanje……….

New Report

Close