Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Pri nas je začelo snežiti!!

Pri nas je začelo snežiti!!

Juhej,kako sem vesel!!
Sp

Lopato v roke, pa kidat!

Potem pa greva na romantični sprehod…saj veš ko boš lovil snežinke v mojih laseh…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Sonči!Ne tako,ker mi trga jajca to!A bom res spet s trdim tičem ostal na pol poti?
Sp

Nikar !
Če sneži , ni varno tak hodit okrog – lahko zmrzneš , kaj bo pa potem ?!

… adijo , ljubavi … :)))

Še zmeraj ti ostane lopata.

Okej, bom pa tiho…no greva pa kidat..jaz spredaj ti zadaj…ti bo to bolj pasalo???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Zastonj fitnes .

PA ne noooooo … !!!!!!! Oštja … sem vseeno mislila, da je bila včerajšnja napoved 1. aprilska šala … :(((((((((

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Shaky!S tisto lopato,ki mi jo ponujaš bi najraje angela varuha treščil po riti,pa bi bila dva človeka zato zelo zadovoljna!
Sp

Kaj ti je pa zdaj angel varuh naredil?

Me jebe,da do ljubice ne morem!!!!!! :-((((((((((
Sp

ta sneg mi že gre na bruhanje…upam, da ne bo jutri snežilo, ker potem bom ravno znorela.

Te ne razumem. Veš sem malo blond.

Aja,ko sva že pri tem,ali mi nisi eno fotko obljubila?
;-))
Sp

UPS!

Ma ne,predstavljaj si sebe in tvojega,no tistega,ki te je osrečil v prejšnji teden,kako na Pohorju med zasneženimi smrekami kje na toplem seksata?
Sanjsko in romantično do kraja!
Uh,a sem se raznežil..
Sp

jaz raje med zelenimi smrekami na zeleni travi sexam…sovražim sneg :((((

Ok!brez veze,samo da si začela fukat,kot je treba!In zate sem vesel!
Sp

Probavam že ves čas pošiljat, pa me pošta nekaj zajebava. Dobiš, ko mi uspe.

Cmoka

Havla Shaky!
Sem dobil!Luštni ste vsi trije.
Izredno me spominjaš na mojo sošolko.
Hvala in lepa ostani še naprej!
Sp

Ali še vedno sneži…te je že zametlo???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Sneži,sneži in belo je vse,kaka 2 cm in vedno močneje siplje…
Sp

Kako romantično, ravno za frišno ljubezen…se smejim…cmoka dragi prijatelj in lepo ninaj, naj ti bo nočka mirna!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ne bo preveč,ker bom moral po vrtu sadje otrešat,da ga ne polomi ta moker sneg
Sp

P.s.: vseeno hvala za dobre želje

New Report

Close