Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek dež in burja …

dež in burja …

… najslabša kombinacija vremena kar jih je lahko … Joj joj jo … kako sovražim to …

Če je samo dež … se potrpi …

… če je samo burja … se tudi potrpi (prideš malo skuštran v službo … sam … jebi ga … )

… ampak … dež in burja … to pa ne … Tričetrt časa loviš dežnik, ki ti ga odpihne sunek vetra … in v tistem času ko ga loviš si tako ali tako premočen do kosti … :(((( … zato je najbolje, da v taki situaciji greš od odma kar brez dežnika, ker ti tako ali tako nič ne nuca … :((((((((((((((((((

Nikiiiiiicaaaaaaaaaaaaaaaaa … Niiiiikiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii … ti si edina, ki me razume … (no … pa Helči me verjetno še bolj … sam kaj ko ona zdaj uživa v Mehiki … ) :))))))))

Dobro jutro vsem … :)))))))) … :-***********

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Bgv!
A name si pozabila?
Da bi v pizdo kravjo to kombinacijo odneslo,in včeraj je pa tako lepo snežilo!!!
Jutr Bgv?
Se kaj beremo danes?
Sp

A tam med gorami na vašem koncu tudi burja pride???? A veš da tega nisem vedela … :(((( … Sem mislila, da je ta nadloga samo na naših koncih … no … pol pa … Sprevrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrržkooooo … samo ti me razumeš … :(((((((((((( (he he he)

Uh … srce … ne vem, če bom imela danes kaj časa se ti posvetit … Ne obljubim nič … Če bo cajt, te že pokličem … 😉

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Bgv…ne bomo se pustili vremenu…dajmo se malo pocrkljati…in si svetimo sami tule…naredimo si lep dan in pika…pa naj pada dež ali sije sonce…kako gre že naprej tale pesem…
No zapojmo jo…

POGLEJ ME V OČI
Alenka Godec

Ko prišel si v moje življenje
in na glavo mi obrnil moj svet,
brez vročih obljub, brez lahkih besed
si popeljal me do zvezd.

Iste želje sva si delila,
drug o drugem vedela sva vse,
polepšaš mi vsak dan,
ko nežno šepetaš,
da me noro rad imaš.

Poglej me v oči,
niti laži,
ni me strah
kaj jutri bo.
Naj pada dež
ali sije sonce,
s teboj mi je,
s teboj mi je lepo.

Ko prišel si v moje življenje
in na glavo mi obrnil moj svet,
brez vročih obljub, brez lahkih besed
si popeljal me do zvezd.

Iste želje sva si delila,
drug o drugem vedela sva vse,
polepšaš mi vsak dan,
ko nežno šepetaš,
da me noro rad imaš.

Poglej me v oči
niti laži,
ni me strah
kaj jutri bo.
Naj pada dež
ali sije sonce,
s teboj mi je lepo.

Poglej me v oči
niti skrbi,
ni me strah
kaj jutri bo,
naj pada dež
ali sije sonce,
s teboj mi je,
s teboj mi je lepo.

Poglej me v oči
niti laži,
ni me strah
kaj jutri bo,
naj pada dež
ali sije sonce,
s teboj mi je lepo.

Poglej me v oči
niti laži,
ni me strah
kaj jutri bo,
naj pada dež
ali sije sonce,
s teboj mi je,
s teboj mi je lepo.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Sonči?
Pa kaj ti res vso to muskontarsko sceno(mislim besedila) obvladaš?
A imaš mogoče tudi So lonely(!!!) od Police v glavi?
Sp

Čakaj ti jo zapojem…jo slišiš, cutis…cmoka!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Sonči … jaz imam raje tisto …

Mi se mamo radi … radi radi radi …
Mi se mamo radi … radi radi radi …
Mi se mamo radi … radi radi radi …
Mi se mamo radi … radi prav zares … 😉

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

A tisto,ki jo poje od žverči sin,ko gresta v vrtec?
…”kot prašički mladi…”
Sp

Čau , duša !
Ma itak , da te razumem , sem ravno pridrsala vsa mokra in besna sem v pisarno !
Brez dežnika , ker mi je prejšnjega polomilo , zdaj imam pa novega in mi ga je škoda 🙂 No , za lepo ga nosim s sabo, v upanju , da vsaj burja neha , madonca jo sovražim !!!

Zvezdica ve še kako več o burji – je iz tistih koncev , kjer je še huje kot pri naju :)))

Ma , bomo rekli kako hecno , pa bo dan mimo !
Nikita

To pa pojemo 11.4. in zato glej, da prideš!!!!! Cmoka.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Niki!Prvo dobro jutro!Kako kaj nova pridobitev?Prijahaj kaj mimo!
Drugo mi je pa zdaj kanilo,da nas je Primorcev tukaj kar dosti(mislim v obeh ta izobčenih forumih),pa z osrednje SLO in Štajerske tudi,pogrešam pa Dolenjce in Prekmurce(Poletka sorry,si izjema).
A ni to kar malo čudno?
Sp

Mogoče smo pa mi najbolj komunikativni ?

Čeprav veš , recimo , da je tukaj tudi ena Dolenjka – to sem jaz rodom in rojstvom , v te konce sem prišla kasneje :)))

Sneži ?

Tanova pridobitev me pa malo jezi . Jo je tako težko jahat , da bo potrebno še malo vaje , preden koga povabim na demonstracijo ;)))
Drugače je pa takooooo lepa , mačkasta , crkljiva ….. :))))))))))))))))))))))))))
… bom enkrat poslala slikico …

Franci se je že najedel pancete ;)))

Niki!?
A ti sploh nisi original naša?
Nič hudega…saj te tudi tako sprejmemo ;-))
Ne,že ponoči je burja sneg potisnila enih dvesto metrov višje,tako,da zdaj piha in dežuje(marš v piz*o!!)
Kakšno pasmo imaš?Hanoveranko?
Sp

tamo pjeva, bre?!
:-))

Aj, tukaj burje nič, dežja nič, snega – no, malo več kot nič, žverca je pa čisto cela…:-)))

Cmoka, malo preverita ladlce – oba, Sonči in Sprevržko.

Niki je naturalizirana Primorka , je že pozabila na Dolenjske korenine 🙂

Pasma kobile je pa anglo-arabkska , živahna , no 🙂
Je tudi ene zelo posebne barve , težko opisljiva , ma recimo svetlo svetlo rjava osnova s črnimi pegami (kot neke vrste serec) , spodnji del nog , griva in rep so črni.
Elegantna , ma z eno besedo – zelo lepa :)))

… ma se mi spet smeje , sem je zelooooo vesela …

Razumem…sem…cmoka draga!!! Tvoja mušketirja te ubogata…;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

mi bo začel spehec rasti…:-))
Zdaj že eden obljublja za drugega….:-)))) Madona, me pa ubogata, prav zanima me, kako bo Sprevržko odreagiral…..

OOOOO, hehehehehehe, si mi dala idejo

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Ja,samo je najboljše ko ti dežnik ven obrne,pol ga pa še moraš popravljat,ali pa da greš po pločniku in te en bedak zalije…..te se mi pa začnejo lasje kravžlat…..
Eh,pa kaj hočemo,samo da še ne bo ki kaki sneg pado….te pa v jok,pa na drevo….:-)))))))))

ma enega cmoka za dobro jutro,pa bo morda bolje….:)))))))

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

… samo meni nihče nič :(((

Buuuuhuhuuuuu ….. :_(((

Lumpa…Sprevržko pa marenda…malo še počakaj…pa bo…želiš še kaj vedeti…lumpa-lumpasta!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Kakšno ?

Poglej še enkrat v ladlc….
:-))))))

Žverči mi je poslala tiča!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
da jo ni sram!!
;-))))))))
Hvala,žverči,čeprav mi p*čka zdaj bolj zapaše,no!
Lepo se imej prijateljica!
Sp

Niki povej!Si se mi prav zasmilila!
A ti forwardam tiča od Žverči,Francija mogoče,mojo malo prijateljico,ali kaj…povej,želje poizkušamo uresničit!
Sp

New Report

Close