Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Mali Oglasi, replike in napucavanja

Mali Oglasi, replike in napucavanja

tu , se se pa umešavamo , samo da dodajamo pod naslov sporočila za koga !
veliko zabjebancije vam želim
in lep dan

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Kako sem ponižna in te že ubogam, da ti repliciram tule in ne tam…no jaz bi se učila kaj…ampak ponižnost ni moja vrlina…raje kaj bolj hot…se smejim…cmoka!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Enkrat rabljen počitniški šotor menjam za otroški voziček.

Šifra: nesreča nikoli ne počiva

Pozabila si dati telefonsko , hahahahahahaa

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

A jo hočeš?

Seveda , pošlji jo na meil

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

A se ne bi še malo potrudil zanjo :))))))))))))))))))) ????

Naprimer ::………ali je vezano za oglas, ali na splošno ,….hahahahahaa

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Vzemi kot hočeš…..Piši, piši miiiiiiiiiiiiiiii…………………

Samo toliko se javim , da nisem interesent , je kaj drugega na zalogi ??

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

madona, si izbirčen. Kaj pa recimo potrebuješ imam veliko stvari.

Odgovarjam na oglas »Diskretno« :

Full sem nežno bitjece, zato rabim veliko nežnosti…….Povej mi…kaj bi počel z menoj???

Tukaj sem, najhitrejša in moj si…samo pazi…ne mislim si te deliti z ženo in ljubico…ti je to jasno???;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

A sem dovolj hitra?

Se smejim…in sedaj se ti bo izpolnila želja…dve na en mah…Shaki…nasrkali sva ga…ali pa ne…se smejim!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Mislim, da ga boš morala deliti z mano, poglej čas posta.

po moje se mu pa zdajle ful fino zdi, ko se tako grebemo

Hmmmm!!kaj pa če si ti moja žena? ali pa celo ljubica? In da se samo nadmudrivamo tukaj in druge slepimo?
Bo treba v samostan…pardon ostati v njem.
Sp

ha, ha jaz sigurno nisem, imam dokaz.

A vesta kaj punci?Jaz si od nekdaj želim trojčka,in ker vsega tistega imam mislim še dovolj,prijazno vabljeni obe!
Rad vaju imam pa obe!
Sp

Hja,fino že fino,ampak moja jajca so še vedno polna in taka bodo tudi ostala…do nadaljnega :-(((
Sp

Ups!!!!!!!!

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Jaz bi tudi trojčka, samo v malo drugačni sestavi – MMF ;))
Kaj bomo pa zdaj naredili?

Lepo…da naju imaš rad…no in kaj sledi za naprej…ali boš sedaj počepnil…čakam na nadaljevanje oglasa…no navodila!!!

Cmoka obema, smo pa dober par…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

kakšen dokaz?Prosim takoj z njim na plano…če že dokaza ni,pa vsaj kaka slika joškov ;-))
Sp

New Report

Close