Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Zgodila se je nesreča :))

Zgodila se je nesreča :))

Noro. Počile so mi hlače na riti. Hvala bogu se ne vidi ful, ampak če pogledaš malo bolj, pa se. Zdaj bom morala do konca del. dne sedeti. :))))

hahahah a reitka tud počila…………

a pridem lahko zašiti…….

leta letijo - iščem stevardeso.....

Je smešno, a? Meni pa ni!!
Lahko prideš pa zašit, ja. Ritka je pa itak že počena in naj taka tudi ostane.

v tolažbo, meni so počile od razkoraka proti ta zadnji…. Pa še vedela nisem vsaj ene pol dneva, šla v trgovino, potem me je pa končno lulat…. Pa sem skoraj zmrznila na stranišču….:-)))
Jooooj, pa še žive barve tangice sem imela……:-))
Potem sem bordo hlače zašila kar z zeleno nitjo, samo, da je bilo zašito…:-)))

Sočustvujem s tabo.
Če je pa kje kakšen postavni žrebec, pa malo pomigaj…:-)))

Ojej.
Saj tudi jaz ne vem kdaj so mi počile, sem tudi ugotovila na WC. Samo se ne vidi tako, ker imam normalne gatke in še te v barvi hlač. Tako, da ni take panike, samo neprijetno je, ker vem, da je strgano.

Ja, si res malo na boljšem…. še malo, pa boš doma….:-)))

Hahahahahahahahaha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Shaky so počile hlače!Pa sem ti že en mesec nazaj rekel,da imaš super rit in ta bi rada zaradi tega še komu pokazala svoj čar :-))))
Pa kaka nesreča neki,če bi bil jaz tvoj sodelavec je to božji dar!
Shaky ima počeno rit!Juhej!
Sp

Shaky!
A imaš še počeno tisto tvojo super rit?Mislim hlače?
Sp

Še, še, nimam cvirna pa šivanke sabo, da bi zašila. Saj ni panike, sedim na miru, pa je. Itak grem pa kmalu domov, v avtu se pa ne vidi.

Oh kolk bi se je danes smejal,če bi lahko videl tvojo rit,mislim tebe,kako boš hodila,ko boš šla iz službe do avta :-)))))))))))))))
Sp

Mislim, da se ne bi imel kaj smejat, ker imam malo daljšo jakno in mi pokrije rito. Ha, ha, ha…

ampak, tebi pa tale rit ne gre iz glave, a?

Ne!Skoraj vsaka ženska rit je vredna pogleda in greha!!!!
Sp

Mogoče imaš prav.
pogleda že, ampak greha??

New Report

Close