Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Danes pa me ima žalost!!!!!

Danes pa me ima žalost!!!!!

bemti….sovražim take dneve…tako sem tečno-žalostna,da mi še ven ni za hodit……Saj vem,da ni nikogar tu,lahko pa vseeno v tri dni tipkam….Tistim,katerim sem malo tečna,naj tega ne berejo!!!!
Komaj čakam,da že mine ta dan,da se poknem v poteljo in pozabim…da pozabim nanj,ki mi krade vsako prosto minuto tega dne….naj že enkrat izgine iz mojih misli….ahhhhhhh,ko bi že zaspala,pa ne morem…hvala bogi,da grem jutri plezat………bom vsaj med ljudmi,ki nimajo pojma o vsem in se lahko malo pretvarjam,kako dobrevolje sem………
Komu sem se zamerila,da se mi mora to dogajat???Pol pa se sprašujem,če on tudi misli na mene,pa podobne oslarije,no pa ni čudno,da sem potem v takšni jami polni emocij…………..
Ne bom več težila,raje se bom spravila maile odpisovat,pa morda pozabim…morda???!!!

Lepo se imejte tisti,ki lepo uživate s svojimi dragimi in ne pozabite kaj imate ob sebi…….

Lahko noč in lep spanec,ter sladke sanje vam iz srčka želim,lupčka za vsakega in pa pa…in ne pozabit: rada vas imam!!!!!!!!!!!!

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Trilči!
ja kakšna mravlja pa tebe zdaj pika v rit?
Saj ni tako črno vse no!
Imaš nas tukaj,če se že z njim ne moreš zbogat.
lepo ninaj in lepe sanje…npr.:mene ;-))))))
Sp

Trilčika, draga moja napisala sem ti svojo tel. št. v mailu…pokliči me ali mi pošlji SMS, da se zmenive kdaj se jutri dobive.
Vse ostalo ti jutri razložim, ko se vidive.
Več ti ne morem napisat…

Trilči, saj vem, ne moremo biti vedno nasmejani in dobre volje…potrebno je, da imamo tudi take “žalostne”dneve, veš zakaj…zato, da potem toliko bolj cenimo lepe dneve.
Poglej draga moja, danes si že boljše volje, plezat greš in zato uživaj…

Poljubček in pa-pa

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Poletkec, lepo jutro, bos kavico, pijem jo tule in lepo bi bilo, če jo pijeva skupaj, lepo prezivi danasnji dan in pa-pa!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Tale tvoja misel spodaj, Trilči, mi je tako
zelo znana, vem, da ni dolgo, ko sem jo nekje
zasledila. In ki jo nosimo ljudje v sebi. Tudi ti,
saj iz tvojega pisanja prebiram, koliko bi le lahko
dala, pa ne moreš. Daješ le misli! In svoje tihe
nežne sanje. In globoko obžalovanje, da ni drugače!

Nekdo ti krade čas, kajne, nekdo ti vzame sleherno
minuto, ko imaš prosto glavo, prosto srce …??? Ampak,
Trillian, zato si lahko po eni strani samo srečna… da sploh
lahko tako občutiš, da nekje je nekdo, komur so posvečene
tvoje misli, želje, tvoja hrepenenja, tvoje skrite sanje ???
Že res, da morda zdaj ni tako, kot si želiš ti. A enkrat zagotovo
bo tako, ali še lepše, kdo ve. In enkrat se boš v tej minuti vsa
izgubila, postala boš bel oblak, postala boš razcveten mak,
postala boš metulj …. oh, kolikor je hudo in težko, toliko je tudi
lepo, tega se spomni, ko ti bo hudo. Imaš srce, odprto za vse
te lepote, imaš oči, da jih vidiš, imaš dušo, da jih že sedaj
občutiš in da jih boš občutila kdaj kasneje, imaš toplino, s katero
si vse to lahko pričaraš. Veš, če prav pomislim, si zelo zelo bogata,
imaš svoje sanje, imaš svoje želje, imaš tudi tisto domišlijo, brez
katere človek tako zelo pusto in težko živi. Zato pa glavo pokonci,
pa delaj in počni tisto, kar te veseli. Tudi praznina, ki jo občutiš
danes, bo izginila, verjemi. In četudi se boš v družbi “morala”
pretvarjati, pomisli na to, kako bo morda tudi take tvoje dobre
volje kdo drug vesel, pomisli, da je med nami toliko ljudi, ki nosijo
v sebi tiho in boleče morda nekaj podobnega kot ti in katerim ljudje,
ki jim namenijo topel nasmeh, iskren pogled, mimogrede lahko
za hipec prepodijo take in podobne strahove, take in podobne težke
misli … in tako gre dan slabe volje in nerazpoloženja hitreje mimo.

Lep dan, danes in jutri in ………..

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Zelo lepo si mi napisala, in večino stvari se zelo dobro zavedam……. življenje je resnično prekratko za takšna razpoloženja……pa vendar so tu in ne zginejo sama od sebe.
Si pa me potolažila….in danes je popolnoma nov dan……

cmoka

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

vedela sem,da se lahko zanesem na vas…saj me konec-koncev vedno bodrite,čeprav sem že tako tečna z eno in ta isto temo in jamranjem….

zato si zaslužite vsak po sto lupčkov in objemov in,in,in…pravzaprav upam,da boste (oz. ste) preživeli prelep konec tedna…

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Ne tako!
Ne pusti se, saj veš, da bo enkrat tudi zate posijal sonček…. Na tebi pa je, da mu greš naproti….. pa ne z žalostjo… Samo zate:

“Zapiši si v srce,
da je vsak dan
najboljši dan v letu!”

Cmoka nazaj, saj veš, da sem s teboj….

Trilči!?
A si se že odžalostila?
Upam,da ja,saj je že večer in ker ni glasu od tebe,menim,da si že bolje!
Cmoka naši lepi pajkovki!
Sp

Na, cmoka še od mene :*

New Report

Close