Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek ČAUČI

ČAUČI

VAŠA POHAJČKA HELY JE NAZAJ… IN NA DELOVNEM MESTU, KJER JO ČAKA KUP STVARI, ZATO NIMA DOSTI ČASA ZA KLEPETAT…
TOREJ SE SAMO POKORNO JAVLJAM, DA SEM CELA IN ZDRAVA (IN ZAGORELA IN VESELA) IN VAS POZDRAVLJAM:
HOOOOOLLLLLLLLLLLLLLAAAAAAAAA.

ČAUČI

CMMMMOOOOKKKKAAAAAA!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

HOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :)))))))))))))))) Zagorela Hely ;))) …, oštja primorka si pa še vedno, kajne ;)))
Smo te že zelo pogrešali, veššš in bili smo že v skrbeh… presnet nazaj ;)) No, jaz sem pa zdele uletu u kletko, da mal “prečekiram” in mogoče… mogoče pa še ujameva kakšen klepet ;))) Bomo kaj nagajivi… ;)))
Dobrodošla!!! CMOKA:*

Dobrodošla med živimi…
Tam ste najbrž bili večkrat “amortus”….:-))
Aj, Helči, ko ti bo čas dopuščal, prosimo za podrobnejše poročilo…. no, zaradi mene tiste “aktivnosti” lahko opustiš…..verjetno pa se bo za njih bolj zanimala moška stran….:-)))

Lep dan in čimprej se izkoplji iz dela….

…uuuuuhhhh, radovedni zelooooooo, mene lahko še kaj poduči… ;))))

…uuuuuhhhh, radovedni zelooooooo, mene lahko- mogoče, še kaj poduči… ;))))

…uuuuuhhhh, radovedni zelooooooo, mene lahko- mogoče, še kaj poduči… ;)))) hmmmm, kaj pa mi zdaj net tak počas dela… Se opravičujem, če bo več istih odgovorov…

HELČIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dobrodošla nazaj v štali!
Ej,pa ga bomo spet srali :-)))))))))))))
razbo te je komaj dočakal,pa smo te že enih 10 dni nazaj začeli klicat tukaj…
Sp

Ojla soseda … dobrodošla nazaj še z moje strani … :))))

No … ko boš mela kaj več časa pa prosim za detaljno poročilo … :)))) ;))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Tebe pa resnično razganja, veš, saj te bo uslišala – sigurno pa ne trikratno!
:-))))

New Report

Close