Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Slekel se bom

Slekel se bom

…in oblekel udobne cote za čez dan. :-)))))))
A vi ne naredite tega zjutraj? ;-)))
Sp

Eno full dobro odštekano jutro vsem!

ker nimam kaj slačiti….:-)))
Oblečem se pa ja, to pa!

Jaz sem pa že res mislila, da bom kaj videla…cmoka nagajivko, pa štekajmo…no bodimo odštekani…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Hja…..Tudi jaz bi se slekla in potem ostala zgoraj brez in spodaj nič….:)))) In ko bi kdo vstopil v pisarno…………ajej………….Bog ve, kakšne reakcije bi bile……..

Ti si pa itak že dovolj videla….nenasitnica!
Sp

:-)))))))))))))))))))))))))))))))

oo jutro…jajaj smo slečeni….ma bomo ostali taki cel dan…sam halco mamo čez..pa vi?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Haljico?Svileno mogoče?Te kaj draži tja,no saj veš kam?
;-)))
Sp

mmmmm ja pa me……:) priznam ……

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Saj je cajt da pokaže možaka , hehehehee

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

kdo? kdo ga kaže…….

heheh men se kaže ja….aha:)))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Jaz hočem še in še in še…a ne gre tako neka pesem…cmoka!
In prosim, bodi malo bolj diskreten;))…ne povej vsega, prav…je potem bolj zanimivo…naj ostane pa le nekaj samo najino…se smejim…in letim!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

kam letiš?A si vrabec?Vrabec je že žverči!
Sp

Aja,mi poslat eno sliko,pol pa v redu

Le čaki, jutri pridem in te……
Pocmokam.

A bo dovolj velika kazen?!
:–)))

P.S.
Glej, da se boš obril za nas……. da ne bomo vse popikane. kot preluknjane gume…:-)))

Pocmokat?No za prvič bo tudi to nekaj,sploh,ker bo en francoski…;-)))
Mater,obrit se pa res moram….aja,kje želijo dame?
Sp

kompletna depilacija obraza – no, obrvi bi ti že pustila….

Drugje pa naj kar je, kolikor je (še)…..:-)))

Pazi, da ne bom jaz sokol…ko zagrabi in samo pokonča…gggrrrrrr!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Jaz samo upam, da te ne bom iskala pod mizo…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Jebo Alah tvojo vrabčjo rit!
Uh,a bi te…..
Sp

New Report

Close