Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Doblo jutlo

Doblo jutlo

stumpantl zravo. Tak sem vaš prišo malo pogledat, pa malo pozdravit, vam dam še en link, če so se kateremu penzionisti zamerili (zaradi svoje prirojene norosti (žal se lahko maščujete samo moškim penzionistom :))))

(lahko traja nekaj časa preden se stran naloži)

Jaz pa se grem dalje igrat s home pageom. Uživajte

BGV 4 U :***

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

Lepo jutro in dobrodošel…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Srceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee … cmoka cmoka cmoka cmoka cmoka … :-**********************************

Pa kje se ti skrivaš?

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

:-))
Lepo jutlo tudi tebi……

Jaz se ne skrivam, ti se nič ne pokažeš :)))

Reči kak si mi:)?

Bi mogoče prišo že prej pa sem že spet pasword pozabo :))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

I tebi dobro jutro in lep dan

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

:)))))) No .. pa naj ti bo … :)))

Jaz sem kar v redu, čeprav imam miškota bubanega, pa sem skakala včeraj od zdravstvenega doma do lekarne in nazaj … :((( … Uh …
Čene pa kar gre. Vreme je sicer danes nekam kislo … pa saj bo boljše … :))

Pa ti? Kdaj boš mel spet kak izpit, da prideš mimo? :))) ;))))

Ehm … password si raje kam zapiši … :)) … saj veš kako pravijo … Pametni pišemo .. ;)))) 😛

cmoooooooooooooooooooka na smrčka …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

SInce v naslovu maš mog blagoslov !
hehehehehe

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Štumpi, pazi, da ne bo tebe napiču…saj veš…danes je vse mogoče…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ti sam napič , blagoslov od mene

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

pocartaj miškota pa bo vse v redu, če pa hočem pa lahko midva s hribucem pridema pa ti prevzamema breme :)))

hmmm izpiti :))))) ja no, kaj te vem, čez dv adni je en izpit samo se delam da sem pozabo na njega :))

tudi tebi enga slinastega na smrčka :***

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

hvala :)))

bom še počakal kaki dan pa da vidim 🙂

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

To moraš ,kot Boško Buha na bunker .. hehehehe !!!, pa da vidiš ka ko se razbezijo

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Hm … ne ne … hvala za ponudbo, da bi me z hribucem zamenjala … samo raje ne reskiram … Mi ga takoj prevzameta … pol bo pa hudič … :)))) ;)))

Uh .. čez dva dni … Pol bo pa treba pestke držat … :)))))

:-******~

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Sjebus,ti si pa iz moega kraja….ti še kaj prii nas malo pogleat….cmoka za danes…ajd

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

New Report

Close