Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek MMMM…kako je dobra čokolada!!!

MMMM…kako je dobra čokolada!!!

No ….malo za polepšati dan…da bo bolj topel…in ugriznimo v kakšen košček….čokolade…zadane….ker je tako sladka…mmmmm

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

uuuuuuuuuuuuuuuhhhhhhhhhhhhh

ja..aaaaa..ddooobbbraaaaa…jeeeeeeeee (khm)

*Spider ne pride k sebi*

Mater,kako bi jaz tu nekaj namontiral…….
Sonček,pa še od spredaj se poslikaj,da vidim še muco…papal!!!!!
Sp

Veš kaj Spider…ali prideš jutri do Ljubljane…ali ne…se boš pa ja zapeljal malo po Sloveniji…da bomo ugriznili v kakšen košček čokolade…cmoka…je dobra ja…čokolada in bejba…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

PPPPPššššššš, saj to nisem jaz…kje pa….taka lepotica pa nisem…škoda ja…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ne morem jutri nikamor, ker imam ob 15 popoldan izpit na faksu (ja, kar kregajte me, ker visim tu gor, ma sej že vse znam:-))). POleg tega bi avto imel na voljo šele okoli 17…se pravi da bi bil lahko v LJ najhitreje ob pol sedmih. Ne gre…

kdo mojo sliko tkole na ogled postavi..hej sonček a sem te prosila da jo imej zase…???!! Ti si pa res ena…….uhhh:((((((((((

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Da je na sliki naš Sonček!
Zdaj se pa nekaj ven mota!
Uau,kako rit imaš,skoraj tko dobro,kot…CENZURA…….!!!!
;-)))))
Sp

Spider…takrat je še vedno čas…okej, pa drugič…škoda…cmoka!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ne seri…..sem že povedala, da taka lepotička pa nisem…se smejim…mater Sprevržko, da se ne boš jutri po 16.00 uri sesedel, tam nekje…lump-lumpast…bom imela s seboj čokolado…da te cukr…pokonci spravi , ker boš sigurno zadet…od vsega hudega ali lepega…se smejim…..

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Joj…muca…zdaj si se pa sama izdala…jaz nič kriva…sem samo čokolado kazala…ti pa si izdala svojo mucico…lumpka nagajiva…si pa lepa, pa naj te vidijo, saj nimaš kaj skrivat…cmoka!
Si res bjondica…potem smo skoraj same bjonde tu okoli…in tako fletkane in nagajive…okej…bom tiho…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ja velikokrat sem bjonda..hihihihihi:)))))))))))))))))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

kako sta si podobne ,……mislim na eno Ančko

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Samo, da ne misliš na Francko…Anuško pa lepo pozdravi…cmoka obema…je pa lepa…ja…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ja si mi dala spet malo za mislit ,a jo …..
NEEEE ……….. ne bom , žal je še mlada in potrebna pravega fanta in mene za par uric na teden (tak prasec pa spet nisem)

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Še enkrat!
Na sliki je naš SončeK!
Preverjeno!
Sp

Ne seri…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

PPPPššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššš, oči berejo, vidijo, bodiva raje tiho…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Od kod pa tebi informacije ,………:::))?????

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

HIHIHIHJIO, heheheheheheh…..bom raje tiho ,hehehehehehe
Si me pa spravil z stola

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Saj sem vendar SončeK…ne…svetim na nebu in vse vidim, vem;)), ampak sem tiho, zato ppppššššššššššššššššššššššššššššššš.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Od sedaj naprej tud ko grem lulat bom prvo gor pogledu , da kje ne šegaš …hehehehehehe

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

da kje ne ŠPEGAŠ !!!

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Ne seri, tudi ti…bodo še res kaj mislili!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ja, previden bodi;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close