Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Razbojniček…medi…

Razbojniček…medi…

Medi, da te malo pocrkljam…evo ledija, ker rad ližeš…sladoledka, jutri pa si privoščiva vsak eno kepico…pa naj bo kar hoče…cmoka!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Sončika kdo pa vse pride na srečanje? Se obeta veliko število?

Ne…luštna druščina bomo…ti jaz…Trilči, no tako je rekla, da če se bosta vidve zmenili, prideta…Sprevržko, Žverčka, Razbo, Sharky pride okoli 19.00, če bomo še mi skupaj, ker ima predavanja,Štumpi…no za te vem, da sigurno, ostali pa tako tako…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Lepo…te pa res moram Trilčiki povedat, da če mi šnicl plača pri Štormanu, da greve :)))))
Pa babici moram nekaj “zlagat” zakaj me ne bo k njej :))))
Se bom potrudila max. da vas spoznam…ker sem zelo firbčna in bi vas rada vidla 🙂

Okej…se vidimo…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

… jaz bi dve kepice, da se orenh pocrkljam ;))) He he, saj vem, kdor z malim zadovoljen ni,…
Pa zadnji čas je, da zopet malo pocrkljaš… me že zameta snežko in bom obtičal tukaj nekje :-/ hehe, vidiš, jaz sem se že čisto pohladil, saj veš, da si ti tista, ta vroča…, ki daje energije… hihihi 😉 jp!

Medi, bova pa tri kepice…, da se ornk pocrkljava in ja, še sreča, da imam še zimske gume na avtu, če ne bom pa ta druzga vzela in vključila 4×4, pa še kaj, saj je polno gumbov za zimske razmere in grem…pote…da te ja ne bo zamedlo…cmoka, samo zate, čutiš, ti je že kaj bolj toplo???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Uh, vroče ;)))
Jaz sem pa sedaj v dolini, pa bom moral ketne gor dati za dam :((( , ker nimam več 4×4 :((
Hej SončeK, jutri mam pa jaz v planu že dopoldan it v Ljubljano.. grem na ministrstvo za obrambo… ja ja, še vedno…
Bi mi sedla kava že dopoldan… se kaj potikaš dopoldan tam okoli???

Hehe, jaz se bom raje kar naredu, da me je zamedlooooooo… da bova lahko malo sprobala tiste gumbke… ;))

A vidva bi kar brez nas sladoled lizala? C-c-c…poredneža ena :)))

Medi, se bova zmenla…cmoka!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close