Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Poletka moja…daj nazdraviva…

Poletka moja…daj nazdraviva…

Dajva, nazdraviva, da boš takoj boljše volje, jutri pa bova še u živo…pa bo…Na zdravje draga moja…ostani taka kot si, ker te imam tako najraje…iskreno, in tako ljubko na svoj način…

NO ČINNNNN

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Na zdravje Sončika!!!
Kak pa ti te slikce poleg davaš? Ko ste to snov jemali, mene ni bilo…zdaj pa samo gledam in se čudim…

Evo…čin nazaj, paše ne…

Draga moja, Sprevržko nas je vse naučil…evo, jaz pa predajam to naprej:

Najdeš sličico, nekje na netu, jo z desnim gumbom miške klikneš in izbereš properties, to je čisto spodaj, nato se odpre napis in tam kopiras vse kar pise pod URL, saj veš, to počrniš in zopet desni klik na miški in copy in dodaš še okej…vredu
Potem greš na forum, napišeš besedilo in sedaj popaš sliko:

to je vse
Pazi da bo za en presledek med img-jem in src-jem, ostalo pa je vse skupaj…napisala sem tako enostavno, da ti mora ratat, pa probaj…

cmoka

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Jaz bi tudi nazdravu, nooo!!!

Veš kaj…ti bom na e-mail poslala, ker se tu ne napiše korake za popanje, izpiše se samo ta znakec…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Okej…čin…medi…pa naj zadane do konca;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

hmmm….da probamo

http://www.savvymotoring.com/cars/2002/020304_jag_stype_dash.jpg

prosim lepo

hmm…Nekaj manjka vmes :))))

Ja sem ti poslala na e-mail…že imaš…cmoka!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

na da ti malo pomagam
lepa armaturca , ni kaj

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Hvala…Armaturca je pa zakon 😉

Grrr….Email.si nekaj jebe in sploh ne morem maila pogledat :((((((((
Hvala ti…bom takoj sprobala če mi rata slikico poleg dat…samo ko mi email odpre…

Poletka ni blema

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

uuuuuff, dobra je… dost komentarja 😉

Ma velik knofov ,…….a ne ane ::)???
heheheheheheeheh
čak mal …A armatura na katri ,al poletka ???

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Hiihihi, ne veš na kaj vse sem pomislil, uuufffff uuffff ;)))

:))))))))))

Si zamisliš , kaj mora človek vse preklopit in odklopit , da se varno zapelje. hehehehehehe (mislim na obojestransko )

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

to misliš, ko avto v garažo parkiraš? :))))))))

Zelo zelo vroče , hehehehehe

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

svaka ti čast , zmeraj bolj in bolj si mi zanimiva

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Samo smejim se…ja, saj ne berem več, že grem dalje…hihihihi;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

a sem ti rekel , …pa je spet se obesla name

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Ja če sem pa tvoj trn…u peti ne……se smejim…grem raje dol, ker se bom polulala…ja danes me boš še sanjal…cmoka…pa kar naprej pecaj…uživaj, nič se name ne oziraj…;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close