Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Sedaj pa malo resnosti…

Sedaj pa malo resnosti…

Okej, za danes popoldne, sem povabila še Primoža…
Sedaj pa samo še tole…da ne bo prišlo do kakih neljubih težavic, upam, da vam je jasno, da če bo v naši družbi še kdo, ki ni iz foruma, da je potem pogovor temu primeren, ne spravljajmo v zadrego njih, ker oni našega forumskega “žargona” ne bodo razumeli, to razumemo samo mi.

Hvala, ker ste me poslušali, ne saj se hecam, saj vem, da vam je to jasno, samo za vsak slučaj sem vas malo frcnila, da ne bo potem kakšnega nepotrebnega joka in stoka…

Seveda pa se tudi ve, da smo tule zelo pogumni, v resnici pa malo manj…komaj čakam, da se vidimo, da to preverimo, kdo si upa…se smejim…cmoka vsem in pa-pa…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Še ena prošnja z moje strani: Prosim,da na srečanju ne uporabljamo nick imen,sploh,če bo še kdo,ki ni s foruma prisoten.
Hvala
Sp

heheheheh ma ko majnhi otroci…Zao pa pravim brez žen..možov intd…

Mi smo se na srečanju krasno imeli…klicali se samo po nikih…Je šlo lažje in ni blo nobenih zadreg..aja bili pa smo nekje na enem prijetnem vikendu bogu iza leđa…
Fletno je blo noo…..Bo treba ponovit,ker je minilo od tega že kar uf in off časa…

Predlagam pa nekej…!! Zakaj se ne združimo…Jep gmajnarčki in norčki!! Saj itak pašemo skupi!! heheheheh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

če še ne poznamo koga po imenu???? Jaz vsaj za enega vem, da ne….uuuuu, kaj pa sedaj?!
Prav, bom tiho kot krap (na začetku tako ali tako….:-))))
Sprevržko, lepo se vozi, ne živciraj žene med vožnjo, ne šlataj je za kolena, uboge druge sopotnike pa pusti, da svobodno razpredajo o ljubeznih…..:-))))

Kva dogaja zdej… hihi
Ma jemaste prav…

Klik klik… ne boste spoznali moje čebelce, sva se zdaj drugače dogovorla… ma, jo bom pogrešal :(( mene ona tako… klik klik

Drušna, kje steee????

Btw, ma danes ne grem v Lj… dopoldan… kot sem mel v planu… ni sploh uradnih ur, bo treba v ponedeljek.
Klik ;))

ti si pa izvor mojih težav, da bom morala biti krap….:-))))

Pa saj prideš, ne?!
No, če se še kdo drug, meni nepoznan, odloči, potem se bo izvor mojih težav še povečal…:-)))

Kdo bo to ???

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

kekooo… I Do not understand… heh

Ja muca, samo podpisem se, ce se forum dobi, naj bo forum…ampak žal danes to ni mogoče, zato bo potrebno malo previdnosti, da se kaksna neprava beseda ne pojavi…In to le povabilo, za danes je veljalo tudi za vas, ampak od vas nobenega ne bo razen Štumpija, nimate časa ali in teresa…ne vem…združeni smo pa že itak…saj vidiš, da se imamo vsi radi med seboj…sem pa takoj za, da se naredi eno tapravo festo samo za nasa dva foruma…jaz sem za in pika!

Lep dan muci…zakaj pa tebe ne bo???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Medi, lepo, bomo bolj sproščeno klepetali in te bom imela samo zase, jupiiiiiiii, to bova lizala ledija…ne saj se hecam, bom pridna kot vedno!;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

kako pa ti veš do oni nimajo interesa ???

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Zato, ker se nihče ni javil, da pride zraven, izvedeli pa so za tale dan že pred dobrim tednom in kdor bi hotel, bi prišel…mislim, da sta samo dva napisala, da ne utegneta…no saj vem…veliko je dejavnikov, zaradi katerih nekoga ni, ja vem…škoda…cmoka Štumpi…je kornetek pripravljen?
Ne…naj ti povem, da bom tako pridna, saj veš u živo sem krotka ko srnica, no tega ne veš, boš pa danes spoznal, bom zelo pridna;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Točno,ni res,da ni interesa,le očitno časovno predvsem terminsko nismo skupaj prišli…je pa res,da sem sama razumela da je to kot vaše srečanje,srečanje” Kletke” namreč!

Štumpi je pa itak postal skoraj čist vaš…Pri nas ga je bolj malo..ampak mu tako že odgovarja….vsak dela po svoje,kot želi…….
Smo pa vsi vseeno v lepih odnosih,tudi če ne tičimo non stop skupaj!

Priznam tudi jaz vas veliko berem,sploh zdej,ko mam časa dovolj in sem doma…Ste zanimivi…velikokrat se od srca nasmejem…En podoben kaliber sem tudi sama,za tiste ki me ne poznajo…..:)))

Pa da ne razvlačim preveč..Ni res da ni interesa,le uskladiti se je potrebno…
Mi se tam čez lovimo že od septembra..Ampak enkrat bo ratalo….
lepo se imejte danes vsi skupaj…še veliko takšnih srečanj vam želim…In tudi tisto kar sem predlagala..enkrat da se dobimo vsi skupaj….
lep dan vsem vam!!!……

Popoldan pa prijetno druženje….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Cmoka , moja muca, te zvrcnem

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

mislil nasloviti, ne?!

Molčeča kot krap bom zato, ker smo se domenili, da ne bomo uporabljali nickov… ker pa zate ne vem imena, bom tiho, da ne bom čebelice – eh, aja, saj boš ja sam….
No, potem pa ne bom krap. Potem bom pa….eh, saj boste videli.:-))

Prav imaš…saj vem…se bomo že enkrat dobili…upam, da kmalu…cmoka mucica!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Polj bova pa lumpi…aneda;)), jupiiiii, komaj čakam, da bova tiho sedeli ko miški;)), ali pa ne?!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close