Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Žal ,ampak prej nisem utegnil

Žal ,ampak prej nisem utegnil

Na žalost , sem moral tudi sam pisati ponudbe /predračune ,…ker je od konkorenčnih firm prišlo malo do nesoglasja -da še v mojem imenu pišejo ponudbe::???
Vse vas lepo pustim pozdravit
(sedaj pa na delo in brati vse za nazaj , da vas lahko ujamem)

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

kogan nisi nategnil??????????

leta letijo - iščem stevardeso.....

najprej delo,pol pa vse ostalo…..Moja sošolka pravi:”Kdor ne dela,naj ne je.” Priden si bil…no,pa je konec tedna……

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Vračam ,(v dvakratni porciji) cmoka

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

hehehehehe, če nebi napisal predračuna ……bi mislim sam sebe
šapa kljuka

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Evo klube,kjer je turnir: Kaval klub in Sedma lukna….se ti sanja,kje to je???Jaz grem prvič tja!!!???

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Sem datume zgrešila…..no,mogoče pa je kje tam…..?????

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Čauči…….Kako kaj danes? Piši……..cmoka

Sedma luknja je pri meni v BTC-ju
Kaval klub je pa na BRODU -Šentvid

V soboto in nedeljo je pa mednarodni BIljadr turnir V BILJARDNICI LJUBLJANA , na Parmovi (bližina pod. Delo in zavoda za poslovanje)

Ravno kar sem govoril z lokalom in pravijo da ne bo v BTC-ju ampak bo na Parmovi
čao

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

…dovolj za opravičilo…saj vsi delamo….no pa naj bo…cmoka…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ne seri !!, po riti digi dagi ……

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Lepo, da uporabljaš mojo besedo “ne seri”…okej, potem imaš pa neopravičeno in jih dobiš po riti…;))…samo ne vem kdo po tako pogumen, da te bo tolkel…cmoka!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

a moj (profilček) si videla ??
NOV

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Glede profilčka:
saj bi še blo,sam ima nesimetrična joška,mislim kolobarja sta na nesimetrični višini.
Matr,a kompliciram,a?
Sp

lump…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close