Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Nobenga ni, vsi ste tam…

Nobenga ni, vsi ste tam…

… in se gledate s tistimi navihanimi učkami… in ližete sladoledka… in se smejite… in ste veseli…. jst pa tuki pobiram dol pošto od ceuga mesca in mislim na vas… (a se komu kej kolca?)….
sej vem, prou mi je ker sem preveč pohajala… ;(

buhvej kdaj bo naslednji miting….
ma no, itak na naslednjega ne bom šla, ker bom zgledla tupasto, ker se boste vsi med sabo poznali, jst pa nobenga….

zdej grem jokat u prazno šukco, ker tud razbojničk je šou… vohat ribe drugam…. in sprevržko je šou čez vršič…. in sončika na gmajnico…. in usi tadrugi itak… ;(

čauči

ps: madonca, tekila mi je skisala možgane, in usi tisti nori kaktusi, in…. no comment….

MA SM RES ŽALOSTNA KU VAS NE VIDIM!!!!!!!!
:(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((8

Ljuba Helči!
Jaz sem prvi,ki sem zaradi objektivnih okoliščin moral zapustiti spoznavno popoldne.
Kaj naj rečem?
Žal vam je lahko vsem po vrsti!Mi smo se imeli lepo!
Naslednjič pa BOŠ prišla zraven.Tak je ukaz!
Sp

Naslednjič boš zraven in pika!
Bilo je lepo-lepo…pogrešali smo te, kot tudi vse ostale, ki jih ni bilo…kaj več o tem pa v ponedeljek, ker odhajam na morje in ni časa sedaj za pisanje…cmoka draga moja in nič cmeranja, saj veš, da si naša lumpika…pa-pa

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Kaj tak žalostno tipkala besede si…
lumpika to tebi podobno ni…
a razumeti moramo te…
da pogrešala si nas vse…

Zdaj počasi upeljemo te…
do naslednjega mitinga ogrejemo te…
potem pa kofetek ino sladoledek…
dokler do fula ne bo zadetek…

Kar se odstavka tvojega drugega tiče…
kompleks bi rekel bolj mene se tiče…
ker nočni sem tič
in dialogov nimam skoraj nič…

Le kako kaj razumejo me ostali…
se tupasto včasih pri meni zgodi…
a obstajam jaz…obstajaj tudi ti…
saj to forum je tudi za … hihihi

Na, pa še enga Vročga Cmoka :* … za ogrevanje ;))

Razbojnik je pa pesnik!! :)))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Razbojnik je faca!In ti bi to morala vedet!
Sp

BRAVO RAZBO!!!!!
To!
car si in faca!
Sp

Ve da je faca ja..mislim vidim,k ga čitam..ampak baje da je tud ful kjut! heheh
MMMMMMMMMMMmmmmmm…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Hvala ti dušca… sej sem vedla, da če me bo kdo pogrešu, boš to ti… :)))))
Res lepa pesmica! In od srca tudi, kajne?
Ti bom vrnila ob prvi priliki, ma tku bolj na veselu.

Priden bodi moj Cvetko (in vsi ostali ku tu čitaste tudi).

Čauči, cmokita :******

Hihi, saj nisi jezen, če rečem, da me je Cvetko bolj pogrešal kot ti? 😉
Ti si me tudi pogrešal, sem vidla.. in trudu da bi prišla nazaj. 🙂
No, lumpike so me tud pogrešale… Drugi fantki pa nič (npr. Razič) :((((

Papa kegor u Alpe.

Muci!
Če ti bo kdo strgal gate s tvoje riti,bo to Razbo!
Jaz ga poznam….ti pa ne! :-))))))
Pridi naslednjič…pa te damo v mlin…….
Sp

Razotu moraš sam kaj tvojega pokazat,pa zagori!
Tko,kot si meni tisto nago sliko poslala! ;-))))))
Sp

hahahah Opajade….a si čist nor!!!
Moje gate so sam moje! Kar je pa spodi,pa se itak ve…
A misliš da s etolk mal cenim al kwa?

Ti bom dala eno na smrčeka…:)))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

hahah norc!!!!:)))))))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Itak me mnlet ni potrebno le od kod ti ta ideja..aa?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Hehe, misliš?
Hm, ma ne vem če bi… da si ne kej nakopljem, hihi.

Čauči

še enga hdiča a ne?

Hihihihihi..:))))))))))))))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

;)))))))
Jp, jih ni za klicat (hudičkov), ker pridejo itak sami od sebe, hihi.

Čauči muca, ki te magari jst še ne poznam, … ma enkrat te bom že.. (spoznala, mislim)… 😉

vem ja le malo se hecam..ole ole ole oleeeeee

ja res se še ne poznava..ampak sem že kar stari inventar tu gori…vmes le menjala nik (sila nuje)

Zbežala ne bom nikamor,tukaj ostajam oz..malo tu malo tam….Bolj pišem na forumu krtjavendan…(enako bili izgnani kot vi)

No ja jutri je konec vesela,pa vas bom lahko prebirala bolj na večer.Jutri grem spet v službo.Tako da,se bomo pisali ,ampak veliko manj….

Spoznala me boš pomoje lahko,no ja predvidevam..heheheh da se bomo enkrat res vsi skupaj dobili,spoznali. in imeli fletno…ja?***

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

vem ja le malo se hecam..ole ole ole oleeeeee

ja res se še ne poznava..ampak sem že kar stari inventar tu gori…vmes le menjala nik (sila nuje)

Zbežala ne bom nikamor,tukaj ostajam oz..malo tu malo tam….Bolj pišem na forumu krtjavendan…(enako bili izgnani kot vi)

No ja jutri je konec vesela,pa vas bom lahko prebirala bolj na večer.Jutri grem spet v službo.Tako da,se bomo pisali ,ampak veliko manj….

Spoznala me boš pomoje lahko,no ja predvidevam..heheheh da se bomo enkrat res vsi skupaj dobili,spoznali. in imeli fletno…ja?***

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Aja, aja… pole si inventar… pole me poznaš? mislim tku… aja, no jst bi tudi pole tebe morala, sam ne vem tvojga prejšnjega nicka…. aja, aja….
viš, tku je če člouk pohaja…

no? kira si? 😉

Dobra stara Perla..heheh

čaki kaj si pa ti prej bila?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Hm, ne mi zamert, ma se te ne spomnim…
Jst sm Hely (Helči, Helika ipd. me tud kličejo)… tu pa že od zmeri… sm tud od prvega tedna na tem forumu… sam zdej sem bla 1 mesec na pohajanju v tujini in me ni blo…. alora…. lohk de sem pozabla….

čauči, mjau

čaki a na tem forumu,sej tega foruma ni dolgo tukaj….Ja pol se pa res ne morva poznat! če bi bla “stara”borka s forumov ene 3 leta nazaj potem bi te sigurno poznala..in seveda ti mene..Tako pa…

No ja sej nič ne de…Upam,da si se imela lepo..in wb!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

New Report

Close