Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek kako je Einstein…

kako je Einstein…

..obrazložil relativnostno teorijo:

Če se dotakneš vroče peči,se ti bo minuta zdela dolga kot ura,če pa boš v družbi simpatične ženske eno uro,se ti bo zdela ta ura kratka kot minuta!

Sp

Večer lumpek!
Cmoka…….

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

kak cmok!?
kje so bile včeraj najlepše tačke tega foruma!!!!??????
Da vaju ni sram(obe s Poletko),ko se nista prikazali tam v BTC-ju!
Sp

Opravičilo!

Prosim,če opravičite izostanek od srečanja,dne 11.4.2003,jaz in moja malenkost nista imeli prevoza,meddrugim pa je obisk predavanja obvezen,če ne nas borza “skine” in šolo si lahko plačujem sama…

S spoštovanjem do vas g.Sprevrženc!!!

Me je sram,da kar v tla gledam in sem vsa rdeča….:-((((((((((

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

saj se da vse odkupit,no!Še ene tvoje nežne šapice,pa tisti tvoj nasmejčkan obrazek,pa mogoče še kaj gratis…pa se hitro utolažim :-)))))
Sp

Ko bo kaj novega,ti pošljem…..vsekakor….ni blema,samo da ne boš jezen!!!! Pa cmoka vseeno ti dam enega za drugim….

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Jezen bom,če nič od obljub ne bo!
Ampak tačke imaš pa res fantastične!vabljive,poželjive,obetajoče,fensi,..khm,me je mal zaneslo…
Sp

Čuj,ne motaj me okoli prsta,ker včasih mene tudi zanese…pol pa mamo šmorn….

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

KAR JE RES JE RES!
Noge in podaljšek,al pa obratno(?) imaš za moj okus super!!!
Jasno?In ne bi več o tem na suho debatiral.
Sp

Ko beli dan…..čuj kaj ti nažigaš tu neke lesbo igrice,pa vraga….ti bo treba prezentirat ali kaj????

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Sem rekel,da nič več na suho!
Izguba časa.
Simon says,fu*k your ass….je blo v Policijski akademiji enkrat rečeno(film)
Sp

Predpriprave na suho,ostalo pa….vsak naj za svojo ass poskrbi…..priprave na manj suho,sledi pa ………uhhhhh…..ne da se opisat z besedami….ker je tako……eeeeeeee………..magično…..božansko…..Pomagaj no????!!!!

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Sem rekel,nič več na suho!
Sp

Ja,ja…kaj pa boš naredil????Me tožil????Jaz pa te mam tak rada,na enega cmoka….takega sladkega,na bušeka še enega…hi hi hi

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Ljubčka pa vedno!
Na osnovo tvojih lepih tačk,če smem,prosim?
Sp

Pa seveda smeš…pa res butasto vprašuješ…sploh ne vem čemu je to potrebno….

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

New Report

Close