Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek ta vikend smo bili…

ta vikend smo bili…

…dežurni:
Sp,Helči,Poletka,Trilči,Muca,…pa še sem koga pozabil,ziher!
Drug vikend bom pa kar določil dežurne zabavljače!
Saj moramo imet tudi mi fraj dneve,mar ne?
Rad vas imam vse!
Sp

Tako je!!!
Naj namesto tega, da bi jajčka pa šunko jedli, kletko pazijo!!!

Še kako rada bom kdaj pa kdaj dežurna,
le še teden dni muke, pol pa se mi odpro
nebeška vrata v raj “Tjavendan in Res totalno
brez veze” in tam bom molila tiste pesmice,
ki jih najbolj znam (beri – obvladam, ha, ha, ha!).
Tudi jaz imam rada ljudi, ki so – ja, ljudje no !

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

ja, ja samo vem, da se boš drugi vikend spretno izmuznila dežurstvu ;)) Boš raje šunkico pa jajčka pa hrena papala … 😉

Njet mažnu, njet, njet !!! Šunkica je zame
preveč pusta, jajčka napihnejo, anede, pol
pa v trebuhu plini delajo svoje. …. ja, barvala
jih pa bom, oja, pa sličice gor limala, une lepe
micene zajčke, pa ……uf, to mi je tako lepo počet.
Naredim nekaj košaric, notri postavim nekaj
slame, pa pobarvana jajčka, pa piščeta, pa še
kakšno drugo malenkost, pa vrbove klobasice,
pa mačice ……. pih, pa je ….. ja lepo je, je lepo res!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Kuža ti je brado lizu, hihi… mene si spregledal ;(( No ja, sem se pa res bolj malo oglasil in to šele danes zjutraj… Ma kej, mi je oproščeno, jaz ahtam kletko ponoči ;)))
Pozdravljena cica maca in ostali, ki vas sedaj ni tukaj!!!
Cmoka :*

Ej, ti, razbo.c, tisti tvoj “ahtam” mi je pa tako blizu in
domač, da si še misliti ne moreš! Jaz tudi ahtam in
to vse, ki se mi ahtat pustijo !!!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Aja!? …cica maca, saj si moja soseda… hihi ;)) De nisi res ´-`
Lumpa, si me nekaj praskala dopoldan, ko sem predu pod kovtram…
Ok, ti me kar malo ahtej ;)))

¸Razbo je častna izjema!
On nas čuva ponoči!In moje globoko opravičilo našemu nočnemu pastirju in varuhu!
Razbo!A si kej seksal ta vikend? ;-))))))
Sp

Jaz pa sem s teboj lizala…si čutil kaj…kako je bil dober najin ledek;)

In vrtela se je glasba, ki zadane, in sijalo je sonce in gola telesa, tam na sončku in šumenje morja…ja vse to sem imela, si čutil??? Cmoka medi, si užival s čbelco, v gledališču…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Dragi moj prijatelj, te berem in tale vikend se ti je pa non-stop hotelo u kinu…prava pohota si bil…ne vem, ne vem…kaj pa dela ljubica s tabo, da si taka potrebca…pa ti dovoli, da takole osvajaš ino…na dušce pihaš???
No glavno je, da znamo uživati…cmoka…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

;))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) hehehe Sprevržko!!!!
Ma, če ti rečem, da mi je danes lep dan, boš vedel, kajne ;))))) Čeprav danes ne duha ne sluha o… sadni kupici :-/
Kaj si pa ti svetil ponoči po kletki ??? ;))) Sta te Poletka ino Trillči čist…

Hja Razbo!ena drugi sta si korajžo dajali…in od tega…en fajn spanec…….vsaj zame!
Je bil lep dan danes,kajne?
A si šel kaj z motorjem?
Sp

kdo pa je cica maca?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

…danes je zame cica maca ;)))) Ahtej se ti mene ;)) hehe

nič korajžo :)))
vidiš vsaj spal si fajn…jaz niti to nisem ker sem preveč mislila na mojo Trilči…brez spodnjih hlačk 😉

heheh ma ja…..a misliš da se te kej bojim?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ma, če sem pa razbojnik, kaj pa se me češ drujga…??? Le ahtej se, kva boš rekla, te bom u kot poslov ;))) hehehe

Čaki grem tamalo umit,pol pridem nazaj:!!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Mojih dežurnih vikendov tule je očitno konec…zato bodo namesto mene dežurali drugi…no saj sem bila vsak vikend tu…sedaj pa je čas, da to počne še kdo drug…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Sprevržko… SončKu bomo tudi oprostili dežurstvo vikendov, al kako!? Ok, samo, če te bo zunaj dovolj!!! hihi
Ma kaki motor, ko pa so še ceste zasnežene!!!! 🙁 Ampak zdaj teče od njih, ko… ;)))
Si videl, Poletka zopet nekaj izziva!!! Hmmm, pa muca tud!!!

😉

Ti kar mežikej!!!! A boš potem tud, ko bom… šel v jok pa na drevo ;))) hehe

da ne boš igrač pozabil s seboj vzet 😉

Ja, še tvoje bom vzel, da greš potem še ti v jok…

New Report

Close