Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Primož mi je sporočil…

Primož mi je sporočil…

Ja… draga kletka, saj sem vam že v petek dejala, da Primoža verjetno ne bo, ker je na sejmu in res je bilo tako, njegovo pošto sem pregledala šele včeraj zvečer, saj veste, sem bila med vikendom daleč…in v njej, nas je lepo povabil na kofi…na sejem…ampak žal smo izvedeli prepozno…Hvala Primož, pa drugič…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

res škoda…. bi medve s SončiKo imeli še večjo izbiro…..no, ja, pa kdaj drugič…

:-))))

SončiKa moja – cmoka na lička, se slišiva kasneje.

bi imele večjo izbiro ,…posebno ti žverca, hehehehehehe

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Zakaj pa ravno jaz, lepo prosim????
🙂

Veš, SončiKa je moja prijateljica in prijatelji si pomagamo med sabo….

Ja pokliči me, sem žalostna danes…potrebujem te…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Takoj, ko utegnem, prav?!
Drži se, s teboj sem.

To pa mal čudno zveni?
Mi že ena ne zaupa več,a zdaj pa še ti?
:-(((((
Sp

A,pa dobro jutro tja daleč!

Na a zdej pa še ti!! Hudiča..mene je minilo,pa ja te nisem okužla…???

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Sem že okej…saj mi ne preostane drugega, saj sem SonceK, ki sveti, če ne svetim še jaz, potem bo okoli nas sama temaaaa, tega pa nočem!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ti najin mušketir, nič se ne boj, ostajava tvoji mušketirki, tvoji prijateljici…cmoka

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Tako zadržane osebe , še nisem srečal ,….no saj razumem …cmoka

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Pridkana moja moja..na tačko!!
Ti vračam tise lepe žarke,ki jih vsakodnevno nesebično razdajaš..:))))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Mucica, te božam po tvojem kožuščku, tako je mehak, ja uživajva…cmoka!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Žal, vedno manj mi je jasno….. sorry.

Ja,ti lahko govoriš….sam sem danes….ah,saj ne smem napisat,pol bom pa spet kregan.
Sp

lahko mi kaj več poveš , ne bat

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

New Report

Close