Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek HOUSE AREST….

HOUSE AREST….

Vse skupaj vas lepo pozdravljam in vsakemu posebej pošiljam milijon poljubčkov. Danes se počutim, kot bi bila v HOUSE ARESTU….Mi skoraj ne pustijo dihat…Sem tako založeno z delom, da…..ajej………Če bo še kaj časa, če oglasim…drugače pa……uživajte še namesto mene…..

A da bi užival , hehehehehe :)?

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Lep pozdravček vama in cmoka….povej tvojim nadrejenim,da če že ješ za dva,da za dva ne misliš delat….:-))))))))))))))

Se kaj vidimo,letim pod tuš,pol pa sem spet s Poletko zmenjena,da greva skupaj v njene kraje,jaz v šolo,ona domov…

Lep danček,in upam da imate sončka…..mi ga nimamo…pa pa

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Zakaj pa ne? Če ni preveč dela……..CMOKA mojemu Stumpiju

Čau Trilči………Sončka imamo full in je zelo lepo…….Ja, delat je pa treba, ni kaj…….CMOKA

bo kdo še zares vzel in bova oba tepena , hehehehhee
vračam cmoka

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Lubčka na bušija in tebi na lička, lepo počasi in bo vse…uživaj!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

A bova dobila po ritki? :)))))))))

Čau sonček…..lubčka tudi tebi….

Dobro jutro vsem skupaj. Tudi danes bo delavno…Če že jaz ne bom imela preveč časa za skakat tle gor…pa vsaj vam to priželim…Uživajte sto na uro, še namesto mene…CMOKE za vse!!!

New Report

Close