Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Še 14 dni,pa me za 7 dni ni….

Še 14 dni,pa me za 7 dni ni….

‘jutro!!!

Danes je tako megleno in težko jutro…….še malo pa me ne bo več tukaj za dobrih 7 dni……Komaj čaaaakaaam….morje,sonce,lepa telesca na steni….mmmmmmmm…..

Pa vi,kaj boste počeli čez prvo majske???

Danes pa vam želim,da dan preživite kolikor se pač da znosno,tisti,ki pa ste super dobre volje,pa jo malo razdelite med ostale…

Rada vas mam in cmok-cmok-cmok-…..:-))))))))))))))

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Hey Trilči!
Več ali manj bom v Premurju, ker je babica dala tlakovce polagat, pa bo treba mojstre s hrano in pijačo razvajat. En dan pa bomo neki mali piknik imeli pri teti. Nekaj dni pa tudi mora ostati za kreganje z mojmi dragim :)))))))))

Trilči…ja morje, sonce…jaz sem že začela in sedaj nadaljujem skozi vse poletje…par dni tukaj, nato več dni tam in tako naprej do jeseni…lepo jutro draga moja, cmoka in evo kofija, pijva ga skupaj!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Čau Trilči….Kam pa greš pohajat? Upam, da se boš imela lepo.

P.S. Če še vedno hočeš, mi lahko pišeš na mail…CMOKA

hej,…..pa ja ne boš zapravljala teh nekaj prostih dni za kregarijo…..pri babici se lepo spočij (Prekmurje zna bit krasno) in naberi novih moči…
Saj veš kaj sem ti rekla,probaj si življenje uredit tako,kot si ga sama želiš in ne da pustiš,da drugi posegajo vanj….:-))))))))))))

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Ja,kofe,mam tako veliko šalco,da bi nekateri rekli,da “overdoziram” s kofeinom,a to me pokonci drži…namreč nisem spala normalno (več kot 5 ur) že več kot mesec…ah,Pa kaj je s Sprevržkotom???Se ti morda sanja???

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Lepo jutro, Trilči….
Kaj bom počela?! Hm…. naredila enih par kozlarij, ki naj bi mi spremenile življenje…. pravzaprav niso ravno kozlarije, no.
Ja, za prvi maj pa, kot že vsako leto, grem s sorodniki na pohod…. iz mojega kraja preko enega hribčka v drug kraj, tam imamo navadno kakšno enolončnico in seveda hladno pijačko…:-)))
Na koncu je pa tako, da otroci starše za rokco vodijo in ne obratno…:-)))
(sorry, sem izzvzeta, da ne bi kdo mislil, da….eh, kaj pa vas briga)

Gremo z našim “ferajnom” na plezarijo v Paklenico (Hrvaška),ti rečem,svetovno,čaga,gužva,kamping….predvsem pa dobra družba in zabava…..ti pa boš lepo pazila na našega najmlajšega forumčana….he he he

Bom ti pisala,takoj,ko najdem primeren čas za to….sicer ne vem če ti bo tematika všeč,saj pravim glede na tvoje stanje,raje ne bi omenjala takšnih stvari…Bom ti pa pisala!!!!!!Obljubiš!!!!

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Da eh…kaj….saj vem oziroma si mislim….mora pa dobro izgledat,ko otroci kažejo pot staršem…ko starši prevzamejo (po določeni promili seveda) vlogo otrok…..za smejat…..:-))))))))))
A to greste kje blizu po vaših hribih????Kozlarij ne delaj,naredi pa tisto,da si popestiš in obrneš življenje v tisto smer,ki ti najbolj ustreza,ne…..:-)))
Saj je tvoje življenje…..

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Trilči, veš da mora biti blizu…. karjol ne moremo vlačiti po nevemkakšnih strminah in oddaljenih gričih…:-))))

Ti piši, kar ti srce poželi….In Paklenica…ja poznam…smo se vozili mimo, ko smo hodili na morje…Uživaj….

No,pa saj so si avte in podobna prevozna sredstva zmislili….:-))))))
Pa saj ni važno kje si,važno je da si nekje z nekom iz “srca”…..

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Vredu,bom napisala en obsežen mail…..v Paklenici pa bom ziher uživala,menjava okolja,klima,novi-stari ljudje itd….

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

New Report

Close