Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Bonbonček ;))

Bonbonček ;))

SončeK :))) Dobro jutro!!!!

Razsveti malo tole kletko, potem pa greva na kofetko ;)))) Saj vem, saj si pridna… še naprej tako, da enegije zmanjka ti ne!!!
Pa prebudi še ostale v mojem imenu… Cmoka :**

P.S: da ne bo ta forum umrl… u nedeljo zvečer… brrr, Helka je prov grozn to napisala… ta lumpa ;)))

Dajva vsakemu enega bonbončka!!! Ok!!? ;))) …in vse bo bolj sladko

Evo..medi…jaz ti dajem čokoladnega…mmmm…je dober…skoraj tako kot ledi…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Medi, ti ablubm, da bom danes vsakega, ki bo hotel imeti neke črne misli, po riti…digi-dagi, kot rad reče Štumpi…Ja hudaaaaa bom, če boste še naprej tule trosili sranje……okej…bodimo žalostni, slabe volje…minutko, dve;)), potem pa spet gledamo sončno na življenje!!!
Evo medi…se trudim…tebe pa pokrivam, te cartam in ko se budkaš, šibava na najino kofetko ali pa lizati…najin ledek…Medi, lepo ninaj…cmoka in pa-pa in te pogrešammmmmm!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ku kuc..dobro jutroooo..Kak ste pa vi prlezli sem gor?
Sej strežnik ni delal..a to pomeni…..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

…………Da smo si kar sami postregli!!!
Jutro muca!A te lahko mal počoham po kožuščku?Francija najraje po prsih,tam ima najlepši del kožuščka ;-)))
Sp

heheh a po prsih..ups…PAZI! tam je nekej..nekej…k…..Uff sej veš!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Oh…..oprosti!sem pozabil,da si muca ženskega spola…..pravzaprav,….tebe bi še raje tam počohal kot Franeta,se mi zdi,da bi bil še lepši feeling pod šapami :-))))))
Sp

VIDIŠ, TO JE SPET TAPRAV SPREVRŽKO…LEPO JE, DA SI SPET MED NAMI, BREZ ČRNIH MISLI…CMOKA…TE IMaM RADA, NAJRAJŠI TAZGA, LUMPASTeGA… cmoka mucica tudi tebi…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Jaz sem skoz taprav Sp,sam včasih mi mal seksa manjka,pol pa v žalost padem…a tega še nisi skužila,žaba žabasta?
Sp

Tvoja žabica in ne žaba-žabasta… nima pojma, kaj se včasih s tabo dogaja…ampak ker sva prijatelja v dobrem in slabem, trpim s teboj…no danes pa se veselim s teboj…cmoka!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Sem že v enem postu prej napisal,da slec gate,pa bo smeha za cel mesec(pr meni seveda!).
RTI
Sp

New Report

Close