Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek da vas malo pocrkljam še danes…

da vas malo pocrkljam še danes…

Dragi moji…da vas malo pocartam še danes, ker me potem ne bo vse do torka…Tale Domen…drage moje…..ima lep stas in še kar dober glas…pa naj nam prepeva v temle jutru…za moško populacijo…pa še poskrbim čez dan…Lepo jutro…kava se kuha…grem še po vafeljčke…za vsakega enega, da zahrusta, ko se zagrizete v njega…no…no…kletka moja…bo treba vstati in ne slovo jemati…Kje steeee??? Cmokam še poljubčke na…ja danes pa si jih popajte tja, kjer si ga želite…dovolim…sem tako dobro razpoložena…kot vedno;))!

TVOJE IME
Stokrat sem zakričal tvoje ime,
kdaj predala mi boš tvoje srce,

tvoje ime
dvigne me

Kadar vidim tebe,
malo govorim,
hodiš mimo mene,
tega ne zdržim,
ti si moja vedno,
ko spim, le še tebe si želim.

Daš mi energijo,
vse to dobro veš,
kličem po imenu,
a se ne ozreš.

Stokrat sem zakričal tvoje ime,
kdaj predala mi boš svoje srce,
kako pribljižam naj si tvoje ustnice,
dan za dnem zamikaš me.

Dvigne me ko slišim tvoje ime,
tvoj pogum mi dal bo bum, bum, bum.
Dvigne me, ko slišim tvoje ime,
moj razum odšel je bum, bum, bum.

Dvigne me, tvoje ime,
tvoj pogum mi dal bo bum, bum, bum.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ojla zaželjena

a si tisto včeraj, kar si mi napisala vsaj malo rsno mislila…..danes pričakuj presenečenje…..

lep dan

leta letijo - iščem stevardeso.....

A pridejo tud individualni tretmaji v poštev,al se bom moral oslonit na eno drugo,k jo zdaj čakam?
Sp

Ojla…zaželjeni…jaz vedno vse resno mislim…no vsaj mislim…. in ljubim presenečenja…komaj čakam;))

In čutim, da bova res imela lep dan…poljubček…za pogum…se smejim

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Evo crkljam še tebe…saj vem, da čakaš ljubico…ampak tudi za žabi…si moraš čas vzeti, veš toooo???!!!
Drugače bo grrrrrrrrr…no pa ti dovolim, popedenaj uno tam…pa se vrni sem…cmoka dragi prijatelj…si lepo ninal…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ha,pa dobro…po včerešnjem dnevu….bah…..

No,to je tisto,kar danes potrebujem……eno cartanje….kar tako,za brezveze…..Seveda ti vračam še enega lubija….

Lepo sončno vreme je (vsaj pri nas),zato ga izkoristite….po svojih zmožnostih…hi hi….

Rada te imam,pa pa

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Evo mene nazaj…..mater kake slastne joške je imela…še večje kot takrat,ko smo skupaj delal ;-))))))))))
Sp

Žabi,dobro jutro!

Ti…. koga ti takole na fino…a misliš, da moraš res vse napisati…joj…joj…ne vem kaj bi bilo…če še ostali začnemo pisati vsak svoj korak…

Ampa ti kar uživaj…jaz pa ti pojem:” besede…besede…besede!”

In kakšno jutro…žabi je danes počela že toliko stvari, da se tebi še sanja ne…tudi nekaj zelo lepega…mojega…se smejim…;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Vem!
Nažrla si se piškotov in eno kanglo kofeta spila…..pol boš pa jamrala,da za tabo noben več ne pogleda dol na morju,kaj?
RTI
Sp

New Report

Close