Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Vitki…samo zate…

Vitki…samo zate…

Lepo jutro…lep dan in vabim te nazaj med nas…evo kofi…in še kaj;))

p.s. Pa še nekaj mi zašepetaj…kaj pa pomeni zate vitko…vitek…;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Vitek – po moje je to mali Vito….:-)))
Da pa je tako vitek – hm, saj prav, le da je na ta pravih koncih dovolj zaobljen, potem bo že….:-)))

Cmoka, prijateljica.

Žverček…moj…pa da vidiva, kaj bo odpisal…se bojim, da ga ne bo več nazaj…cmoka draga moja…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

po moje te občutek ne vara…
Kot muhe enodnevnice so tile “pogumneži”…:-)))

Tako je…ali pa nekdo ne more igrati več vlog…tudi to je možno…;))

Vitki…kje siiii, te čakava…da spijemo kofi…poklepetamo…se splača…priti med naju…veš to???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Se splača, ja.
Sva v precejšnji višinski razliki, ena streže spodnji štuk, druga gornji…:-)))

Bom iz stola letela, tako se smejim…okej…bova pa po štukih pedenali…;))…sem glih tako nagajiva danes…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

klet še pa nimava katere….

Sprevržkooooooooo, obeta se……tralalalala……:-)))))

A za klet ali podn….ne saj tega ne rabiva…bova kar same popedenale še vse kar vmes spada…saj znava, zmoreva…;))…saj veš, da sva uigrani…se smejim…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Moja vrlina ni čakanje…jaz želim takoj ali nič…in zato, te ne čakam več…grem delat na temu, da dobim nekaj takoj zdaj…se smejim…no lep dan pa ti vseeno želim in poljub popam tja nekam…kjer zelo paše in zadane…no kam…ja tja…na lička…ali pa kam drugam…ugibaj?!;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Se je mogo vstrašu , če ste ga pa takoj na začetku napadli

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Če je taprav dec, se bo že vrnil…

p.s. Pa povej mi že enkrat kaj nenehno vidiš;))?????

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ti!Da želiš takoj?
Sonči klati budalaštine!
Sp

Pppppššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššš!!!!Kaj pa ti veš…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Vem,da vsak hip manj vem.
Sp

Zato…pa pppppšššššššššššššššššššššššššššššššš!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close