Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Moj prvi "rande-vu"….

Moj prvi "rande-vu"….

Ja, res je, grem na “rande-vu”…..Prvi letos, pa najbrž ne zadnji.

(s Socialno službo, da ne bo kdo preveč kaj mislil…:-)))))

No če prej nisem zletela iz stola, sem pa sedaj…kaaaaaajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj….pa sem le dočakala to….no nič ne verjamem…dokler ne bo današnji dan mimo……….sem s teboj…

Evo, pa me spet tepe ta “drobni”…spodnji tisk…randi s socialo, pa imej kar sama, mene ni tam s teboj…jaz pa že upala…da bo res tapravi rande-vu…
Lumpa…no saj sem ob tebi…vedno

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

……to je tvoja šansa, steci čim prej…na prvi rande-vu…..

Full stara pesmica……ampak ob tej priliki paše a ne žverči? In čaki….kakšen rande-vu?

Joj,zdaj pa sem bila v šoku….pa sem si mislila,kako boš uživala…eh….ne spravljaj me v dilemo…skoraj bi nekakšen “infarktič” dobila…te pa pol vidim “socialna služba”….
Ma si faca ti…ja nič,karkoli imaš že za rešit,naj se izide tebi v prid….
Mislim nate….cmoka….

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Držimo pesti , da bi prvi rande-vu bil začetek uspešnega in srečnega konca !

Nikita verjame , da si baba in pol in da boš vse prav poštimala :)))

Po strukturi sem pa le pol babe…:-(
Ampak, čakaj, sem pa trmasta za dve – a to kaj pomaga, kaj praviš?!

Niki, hvala pa vseeno.

A še dihaš?!
Ufff, mi je kamen padel s srca….
A veš, kakorkoli že, nikoli ne veš, kdo te čaka za kakšnimi državnimi vrti, ne?! Lahko bi bil kakšen mačo….

Pa ga ni bilo…… na mojo žalost. Randi je odpadel.
:-)))

Če pa Korošice niso pra…..pardon,pol ne vem kdo je bolj trdoživ! ;-))))
Sp

Aja,

točno. Ti bi pa ja rad slišal Korošice govoriti…:-))) Žverčka neče, kaj?! Potem pa v dobri veri misliš, da je to to….:-))
Še danes se smejem na ta račun, prijatelj moj.

Diham,diham…hej,če pa ni bilo vredu “trupla” za prvimi vrati,bo pa mogoče za drugimi…he he he…draga,ne obupat….enkrat boš doživela presenečenje in takrat BOOM….pa boš na tleh….:-))))))))))

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

New Report

Close