Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Jošk je….

Jošk je….

….njen,roka najbrž tudi…..pogled pa moj!
Ljubite se med sabo….in z mano ;-)))))

Sp

Pa kam pr oštji ste vsi mrknili!?A ste vsi pr maš?Al pri Maši iz Kopra?

…naslednjič…bom samo gledala katera nosi tak prstan;))…se smejim…Sprevržko ktero tičko pa si ujel na lepe besede, da se ti je takole razgalila??? Se smejim…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

“Čau sooooonček, kod si hodil do zdaj,
sonček, vrni se nazaj…”

Čau Sonči…kako kaj danes???

mater kr grizem ekran……

pismo, ga grem kar malo pomencat….

daj še drugega zrihti…

leta letijo - iščem stevardeso.....

tej pa si moral lepo lepo na dušico pihati, da ti je tako sliko poslala :))))

Kaj se delaš lepo zdaj!
saj sem en mesec tulil,če mi pošlješ to sliko,no!
;-)))))
Sp

gužva….gužva….pokam…cmoka

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ja pa saj veš kak sem jaz, da se vedno nekaj fino delam…

No,tolk da veste: jošk je od naše Poletke!
Hvala Poletka….Razo bi rad videl še ta drugega ;-))
Sp

moram te razočarati…oni drugi jošk…tisti ni isti…je vsaj enkrat večji…
zato si ga ne upam poslati :((((

Se smejim…Sprevržko…ne vem..če ti bodo sedaj naše ženskice še toliko zaupale…ne vem…ne vemmmm, se bodo bale in trepetale…kaj vse jih še čaka…nekega dne tu na forumu…tvoja presenečenja…ne?!;)) Lump pa si…ni kaj…ihihihihihihihihihihi

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Bravo…dobro si ga!!!;)) Cmoka Poletka…tile joškice so res malo majhne in nekam zvenene, jih mora revca kar podpirat…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ja boš…pa ja u kaj lepšega in bolj sočnega zagrizel…ne……;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Cmokeca draga moja Sonči tudi tebi :***

cmoka…na cmoko…ti da same cmokice…Poletkec…gres k babi…čez vikend, pocmokaj še kužka…namesto mene…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

…da jošk ni njeni, ker njeni je večji!
…da jošk ni do Triči, ker Poletka ima sokolovo oko za prstane in se dobro spmni kake prstane je imela Trilči na roki.
…da jošk ni od Žverce, ker Žverca je poročena in ji manjka poročni prstan
…da jošk ni od Sončike, ker Sončika je spodobna gospa in vem, da joškov ne bi na netu kazala
…da…tu pa mi zmanjka :)))))))))))

Pa svojga pokaži…blebetalo!
Sp

So tko lepi in tako moji-moji…ne saj se hecam…ne upam…sem reva…pa kaj!! In jih kažem samo tam nekje…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ja, res odhajam k babici…saj vem koliko ji pomenijo prazniki in koliko ji pomeni to, da sem ob takih praznikih z njo.
Hvala za cmokece za Ninija…komaj ga že čakam, pa sva bila še včeraj skupaj.
Ti pa uživaj na morju…Ma kaj uživaj…super se imej…naužij se morja…še za mene malo

Okej, ti čohaj Ninčka namesto mene,pa babi na lička lubčka u mojem imenu… jaz pa zate uživam še na morju…cmokica!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

tako je prav! Hvala Sonči-super si!

Tako je…smo nagajivke…ampak nagajamo privat…zato Sprevržko povej…kje si ukradel ta joškec???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

pa od Zvezdice tudi ni, saj ona ima dobrega partnerja ob sebi pa še malo zvezdico v bušiju, tak da ona tudi odpade…

Pravilno!!!!!!!!!!!!!!!! CMOKA

….prstan ni od zvezdice……..in itak se zvezdica ne bi v javnosti tako razkazovala:))))))))))))))))

New Report

Close