Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek SončeK…gre….

SončeK…gre….

Draga moja kletka…skrbno se čuvaj…spočij se…pazi,da bo vse vredu!

Vsi prebivalčki v njej…pa se imejte radi, zabavajte se…in nič žalosti…saj pridem kmalu nazaj;))…no to je za tiste, ki me bodo pogrešali.;))

Spočijmo se…cmoka in pa-pa!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Pa kaj če gre!
Nad plešo je še eno veliiiiiiiiiiiiiiko sonce!
Ta nikoli nikamor ne gre….sam skrije se malo,zato,da ko se vrne,ga imamo še rajši!
Srečno pot žabi moj!Pa vrnitev tudi!
Sp

P.s.: Ok,boys and girls!Zdej pa babe jagat!!!!!!

uživaj.

Zase in zame.
Cmoka.

(slikca se ne vidi…)

Sonček…uživaj, imej se lepo, skratka naj ti bo čimlepše! Jaz te bom pogrešala, samo kaj dosti pa tudi ne bom v kletki.
Se beremo drugi teden, do takrat pa cmoka, cmoka, cmoka, cmoka in ne pozabi: super si!!!

Papa in naj ti ti dnevi minejo lepo! Pa ne samo tebi, tudi vsem tvojim bližnjim sončkom!

Odpreti bi se morala slika…kako sonček sveti tam nekje…pa drugič…sedaj pa res grem…pa-pa

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

… za Sončka :))))

Lepo se imej , pazi nase in svoje drage , vrni se tako sončna in smejoča kot greš :))))

Nikita gre pa v hlev , hja ….

:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Se mi muza!
Sp

ojla pridem tebi

leta letijo - iščem stevardeso.....

.. se pa tebi muza ?
A greš z njo ?

Ali zato ,ker bom jaz čez praznike drekce kidala :)))

… kaj sem hotla , to zdaj imam …

Kar pridi!
Moj kraj(kao turistični!) se je kar nekam napolnil z raznoraznimi naravnimi lepotami(aus Deutschland).
Razo,če pa ti prideš…pol pa spraznim hišo in jo spremenim v jebišče!
Sp

Ne…nikamor ne grem…sam sem na unga tvojga osla pomislil…pa na unga konja in uno…saj veš kaj mislim……
Na,pa že krepujem od smeha!
Aja,pa ti imaš kobilico!Sorči!
Pa smeh me še vedno daje!
Sp

Ja , ja , ja ….
… samo uni osel je napadal fantka :)))

Hehe , ma ja , no …. po svoje imaš prav … samo je kobila , ja ;)))

zdaj se manjka pa sam še to,da kje najdem kak filmček,kako kaki Pedro poriva kobilo….pa bo dan popoln! :-))))))
Sp

He he ..
Ma saj ti ga lahko polepšam s kako drugo foro … ti samo reči :)))

Niki!
če si še tam,imaš reply v ladlcu!
Sp

New Report

Close