Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek ŽVERČI……….

ŽVERČI……….

……………se je pojavil ob nenavadni uri!
Rad te imam moj mali vrabec!
Sp

Bojo še vrane začele tule okoli letati, pa bom takoj ob tvoje drobtinice.

Žverči!
Ob tej uri te imam še posebno rad!
In mail sem tudi dobil….čeprav me nekaj bega……
Naš žverči!!!!!!!!!!!!!
Sp

te begalo?! Točno veš, kaj sem mislila in naredila, ne?!
Hvala, da si še tukaj…

Saj ne vem,kaj bi?!Rad bi ti rekel,da sem s tabo!Ob tebi!Ob tvojih dveh sončkih!Vem in čutim,da nas rabiš!Žverči…..nasloni se name….veš,da sem ob tebi!
Sp

Vem, da si točno tam, kadar te potrebujem. In vesela sem tega, veš?!
Čeprav ni ravno krize, je samo ena velika praznina…
Zdaj pa me par minutk ne bo, moram nekaj poštimati…
Se pa ziher vrnem, prav?!

Tacajt pa kakšno jajčko pohrustaj…. kurjo, da ne bo pomote in da ne boš skakal do stropa…:-))))

Dobro!
Bom poskušal ženo za jošk pobožat…….če ne bo šlo,ste pa tu vedno prijateljice ;-))))
Sp

Prav, če ti moji oreški kaj pomagajo na daljavo, pa le izvoli…:-)))

Poročilo s fronte:

Žena je rekla: mhmmmmmmmmmmmm

(Prevod:kurc te gleda!!!!!!!!)

Pa sem spet s tabo…..100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}!

Sp

potem ti pa najbrž spodnja glava proti gornji gleda, ne?! No, tako sem razumela….
Morda bi ji bilo pa všeč, če bi najprej nanjo pogledala, kaj praviš… potem bi bilo verjetno bolj veselo…kurc ME gleda…:-)))

Ej moja Žverči!
Škoda,da te ni tu!
pol bi se lahko marsikaj povedala!
Sp

a veš, napišeš pa vseeno lahko……. saj bo tale monitor vse prenesel, je prav tako trpežne sorte kot jaz….

Pravzaprav pa, saj ne boš hud, če te počasi zapustim, dve noči nisem kaj prida spala……..ne boš hud, a ne, da ne?! Saj bom zdaj lahko skoraj vsak večer s teboj….
Cmoka za lepo nočko, prijatelj.

Daj si urihtat Hotmail!
Čimprej!In bova lahko bolj po domače!
In vem in čutim,kaj zdaj doživljaš!
Ob tebi sem,moja draga prijateljica!
Sp

Za ziher. Samo jutri, danes res ne morem več. Mi boš pa jutri enih par inštrukcij dal, pa bo, prav?!

Uuuuu, pojstla me kliiiiče….:-))))

P.S.
Saj bo. Že zaradi tega, ker imam take prijatelje…. Pa nekaj je tudi seminar prinesel, ni hudič.:-)))) Drugič greš pa z mano. :-))) Bomo mi tvoja jajčka spozitivirali….:-)))

Lahko noč naš vrabči!
Sp.

New Report

Close