Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Punce

Punce

Jaz sem tko potreben ene masaže!
Sem kompletamente crknjen in še dihat se mi noče več.
ja,11 ur pleskanja in skakanja gor pa dol po lojtrcah je pa za moja leta že očitno malo preveč.
Fejst bodite
Sp

Fant, posluš!
Ne dajej se u nič!
Redko kdo od nas tuki je tako pouhn energije kot ti!!!!
Zdej si res mal zmatran, in res ne zahtevaš dosti za napouhnit baterije… hihi…
Alora, mmmmmm, aaaaaaaa, uuuuuu, uffaa… aaaaaa, ku paše… (jst mesim)

Kaj boš pa danes počel? 😉

Oj Helči zlato moje!
hvala za otok ljubezni!
Jaz bi zdej tam kar ležal,ležal,ležal….in se pustil šlatat dvem ženskam.
;-))))
Sp

dvem? hm…
kirim dvem, če smem fprašat? ;))

lep pozdrav, belko in cmokca

Evo te masiram, oljček, razmažem po svojih rokicah, se vležem …no usedem na tvojo rito in masiram…moje roke hitijo po tvojih ramenih, se spuščajo…ja paše obema ni kaj;))! Ejjj…pa ne zaninaj sedaj, se je treba se okrog obrniti…sedaj bo sele zanimivo, hihihih…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Sonči moj zlati!
Ko bi le kdaj res postalo!
;-))))))
Sp

Smeš!
Sp

tega pa nikoli ne veš…mogoče nekega dne…se pa res masiramo tam nekje;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

no? kire?

A si firbčna,kej?
Sp

eh, ni take sile… sej vem: žena in ljubica…. hihi….

pa sem te! šliki šli tvojga korenčka!

;))))))))))

Nisem čist ziher,da je odgovor v celoti pravilen ;-)))
Sp

Boš potrebovala glas ljudstva se mi zdi;))…ali pa ne…Sprevržko je nagajivko in pitaj boga koga ima u mislih…vsake pet minut drugo…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

To itak…. tolk ga pa že poznam… ma mislim, da tisti dve, ki ju obdeluje…

Mogoče se pa motim..

Sprevržko … na žalost nimam tako dolgih rokic, da bi do tebe segla … pa eno masažo udarla … (katera ti je ljubša … ta navadna … shiatzu … ali erotična?) … Ti pa rečem … danes je tak fajni dan … sonček tako lepo sija … Pa se lepo na bicikl usedi pa mal pokolesari … pa te bo kuj hrobt nehal bolet … ker te bojo noge bolj … :))))))))))))))))))) ;)))))

Cmočka … Kaj je pa žena rekla, na lepo opravljeno delo? Te je kaj nagradila?

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Tista,kr mi prva pošlje svojo nago sliko…tista ma prednost!
Sp

hm, a to, da sem ti jo že, pa da si jo vrgel v koš tudi šteje?

papa

Čauči BGV!
Erotična bi mi pasala…tko da bi mi s tvojima božanskima joškoma tako nežno po hrbtu…gor pa dol….uau,to bi blo pa za znort!
Žena?Kaj je rekla?Kar sem vedel da bo…proti večeru sva se že sfajtala…ob polnoči pa sklenila premirje.Sexa pa ni blo nič :-((((
Sp

Prvo ku prvo!
Tisto nisi bla ti in zato tu ne šteje!
In jaz mam rajši akcijo in ne blebetanje.
Torej?
Cmokija
Sp

Ojla……..Kaj praviš, da sta imela z ženo….fajt? Tudi midva včeraj z mojim….Pobotala pa sva se šele danes zjutraj….Eh…Kaj si čmo? Kako pa kaj drugače? CMOKA

No, kako pa veš, da tisto nisem bla jst!!! ????
Primerjaj sliki… uno beograjsko in tisto taprvo…

Alora?
Cmokita

Zdaj me pa že res v glavo.Če mi je tisto ta prvo sliko zbrisalo…pošlji pa še enkrat,no.Pol,da ocenim.
Sp

Ojla zvezdica!

Izgleda,da zakon ni popoln,če se skor vsak dan malce ne špikamo.Pa mal skričimo.Pol se imamo pa še rajši…al pa ljubico pokličemo in ona me utolaži ;-)))
Sp

Hm………….koga naj pa jaz pokličem, ko pa nimam ljubita…:)))))))))))???

Zvezdica moja!
Ja kaj pa čakaš!?
Leta bežijo!
Čimprej si kaj omisli….ker je tku fajn….dokler nas ne dobijo :-((((
Sp

New Report

Close