Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek "BABNCE"..GRRRRRRRRRR

"BABNCE"..GRRRRRRRRRR

ME ZANIMA, : ALI SME ŽENSKA REČI MOŠKEMU, DA IMA PREMAJHNEGA???????????MISLIM, VIŠEK NESRAMNOSTI……

——————————————————————-

IN ŠE NEKAJ ZA MOŠKIČE:
ali so vam po praznikih ostala jajčka cela ali so počila??????

leta letijo - iščem stevardeso.....

Usto Razo od mrtvih!
Seveda lahko reče….sploh,če je skozi njeno luliko šlo za en cevovod lulčkov,hi,hi,hi
:-))))))

Moja jajčka so tolk cela in tolk polna,da si mislit ne moreš :-(((
Sp

Nč babnce…kar je res je res in pika…ampak saj ni važna velikost…pomembna je predvsem tehnika dragi moj…cmoka…pa saj nimaš premajhnega;))!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ja,sem hotu že v prejšnjem postu napisat,da se bo oglasila in ti svetovala naša profesorica za lulčke,hi,hi,hi
;-)))))
Sp

Halo, kaj si že vsem vzela mero?!

Eto, spet sem padla skozi…..smrk. Kako pa si lahko sama, brez mene?! Lumpa.

Če ga še s pinceto ne more prijeti, je pa resnično upravičeno…..

Saj to ne misliš mene…ne……lumpač svetoven, te ugriznem gggggggggrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Nič se ne delaj fino zdaj, saj si meter ulekla, jaz pa pisala…evo to je to;))?! Zdaj pa verjemte…ali pa ne…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

oja lahko si mislim…..

mal jih namoč…pa bo……

ampak babe so pa res netaktne…mislim, saj ga moški ne more v trgovini kupit in pomerit pa njeni meri…..saj ta itak ne bi vzdržala večno,kajne…..

lep dan…pa daj napiči že eno..poglej tole reklamco za novo trgovinco:

hihihii kaj praviš, jest se bom samo še tam prehranjeval…jebeš zdravje…

leta letijo - iščem stevardeso.....

Tebe,tebe!
Pa ugrizni že enkrat….mater bi mi pasalo zdaj tud malo sadomazo!
Sp

vlekla….jaaaa, po tleh mogoče…..smrk.

sadomazo…pa čeprav nimam pojma kaj dosti o tem…ampak če je treba ugriznit…te pa še enkrat tja nekam…lumpač…in lepo te prosim jaz pa profesorca za tiče…aja…saj sem res…ja kanarine pa obvladam…to je pa res ja, priznam!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

hehheh,,,dobro da ne vedo vsega…..ops…sem že tiho..ostalo pa po redni poti….

eko lubi,

leta letijo - iščem stevardeso.....

ja tud po tleh…če drugje ni blo mogoče…;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

sonci…ne zafrkajvate se iz resnih stvari……

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

ja…naj ostane kaj samo najino…pšpššššššššš…pošta dela…cmoka;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

resna…no malo v pijanem stanju od vsega….

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

zakaj pa ne… lahko reče celo, da ga nima, če ga nima!!!!!!!
saj veš, lagat in zavajt ljudi… sploh pa met fante za norca!!!!!!!

čauči

Beri tole: NI VAŽNA VELIČINA, VAŽNA JE TRDOTA KLINA!!!!!!!!!!

ma zvezdica………….a te smem poklicati?..mislim, ni mi čist vse jasno…

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

Ma kaj ti ni jasno?

New Report

Close