Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Pa naj nam da…ON.. danes lepo jutro…ali vse…samo za nas drage dame…

Pa naj nam da…ON.. danes lepo jutro…ali vse…samo za nas drage dame…

Naj nam da “VSE ON”ali nekdo drug…;))…ker to tako rade slišimo…”DAL TI BOM VSE”…ja lepo je to slišati…paše in zadane…pa naj bo res ali ne…sliši se lepo…lepo jutro…lep dan…pa še slika zraven…za tapravo vzdušje…no dragi naši moškarčini…vi pa nič z očkami zavijati…tole jutro nam daje on…čez dan pa vi podaste kaj nam…;))

DAL TI BOM VSE
Jan Pelstenjak
Pravijo, da te nimam rad
da tvoje solze ne gasijo moje žeje
pravijo, da boš sama na pomlad
in pravijo…

lažejo, lažejo
ne poznajo te ljubezni, ki v meni zdaj gori
lažejo, lažejo
ne verjemi zgodbam tem, le to naj
ti povem

dal ti bom vse in ostala boš ob meni
bel galeb v objemu mojega neba
dal ti bom vse in ostala boš ob meni
brez skrbi-moja si
pravijo, da sem zate slep
in pravijo, da tvoje sonce me ne greje
pravijo, da pokrijem sled
in pravijo…
lažejo, lažejo
ne poznajo te ljubezni, ki v meni
zdaj gori
lažejo, lažejo
govorijo, da za naju morje modro ni

dal ti bom vse in ostala boš ob
meni
bel galeb v objemu mojega neba
dal ti bom vse in ostala boš ob meni
brez skrbi-moja si

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Čau Sonči……Paša ja….ena taka pesmica in slikca za dobro jutro…..

CMOKA….Kako si? SI se naspančkala? CMOKA

hvala.
Hvala za pesmico, dečkona pa zaradi mene ne bi rabila gor popati….:-)) Sto ljudi, sto čudi, ne?!

Draga Sonči,
vem, da ni bil tvoj namen…. ampak totalno si mi skazila jutro…. Če koga ne morem videt in slišat… je to ta Janez Plastenjak…. (btw, sta kej v žlahti?)…

Vrnem ob priliki… 😉

Lep danček.

kwa , a tle ste same p……………………. ???? heheheheheeheh
cmoka vsem
Aja včerja je bil parti na msn-ju(ali hotmailu)

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

ja ja prihajajo novi obrazi………….

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

Cmoko na bušija in tebi…ja SončeK je super…še čisto malo buban…ampak sem zdrava…živim, diham in to je tako lepoooo!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ja sto ljudi…sto čudi…no pasemo se lahko…in meni se dopade…tale “latino laver”…poznam ga in fejst fant je…ne samo na pogled ampak tudi po duši in zato sem mu dovolila, da nas v tem jutru on crklja…

Si prebrala posto???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Helči…ko bi ga poznala…tako kot jaz…bi mislila drugače…pa preskočimo sedaj to…vsem ne bomo nikoli povšeči in prav je tako…cmoka draga moja…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ko te dobimo u živo…ja včeraj si nas lepo skuhal…kar uživaj…nekega dne pa bomo me…cmoka…. si lepo ninal???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Oni prihajajao in odhajajo, mi pa ostajamo in se imamo še raje…cmoka…si kaj mojjj??? In kdaj greva spet na Bledek…no na morje …gre una pesem…midva pa raje zavijeva na Bledek;))!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Sem, odgovorila tudi.
Eh, saj bo, le enih par milijonov rabim, to pa je vse…:-)))))))
Bom morala začeti loto igrati….

LE ZAKAJ ME NOČE NIHČE SKUR**TI?!
Da se lahko nazaj izkričiiiiiiiiiiiim.

Cmoka nazaj…..da bi čimprej ozdravela……….

Kaj če smo????!!!!!!!!!!!! LUMP!!!!!!!!!! Te bom po riti…………..

Dobro jutro sonček!!

Kako si kej?
Kdaj letiš na morčka?

Lp

Prihaja poletje, bodimo veseli in imejmo se radi! Zavedajmo se - ŽIVLJENJE JE LEPO - Manj veš, manj pozabiš - manj pozabiš več veš !

ja saj si res zaslužim

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

oh…še od tiste ne morem biti…smrk…….

ampak nikoli ne reči nikoli…..

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

Okej…samo da te dobim…jih dobiš po riti…digi dagi…le čakaj se…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

A boš jutri popoldne v lokalu?Pripeljem ženo lizat….jaz bi probal pa z eno se dobit ta cajt….
Sp

Kaj si zaslužiš? A tepežkanje po ritki? CMOKA

Joj…Sharkonček…moj…spet boš jezen, ker sem te preimenovala…ja na morje letim jutri okoli 13.00…Sharkon…in kdaj greš ti…kdaj pijeva kofetko…cmoka na lička…za lep dan…in še tole email.si mi ne dela…zato ni odgovorov…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Pa delaj na temu, da bo tvoja…in ne smrkaj non -stop…joj…grrrrr…me to zjezi…nič narest…pa samo jokat…pejva rajš na Bledek…;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ja , pa ljubčkanje , pa lizanje, pa crkljanje, ma da ne naštevam……….
ane ane ??

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

ni blema , tisamo ulet
šapa

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

ne moreš biti njen?!
Kaj ne znaš verige strgati?! :-)))
Saj me res ne briga, vprašam pa lahko….

New Report

Close