Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Bugica ;)))

Bugica ;)))

V ponedeljek smo v našem kraju postali bogatejši za eno Hondo CBR 900… in pripeljali smo jo iz Gorice… šleki šlek ;)))))

iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiihhhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!

In kaj to sedaj pomeni…si menjal motor…ali je še nekdo postal motorist…medi…bodi previden…sem slišala, da nisi najbolj, da se rad igraš in izzivaš usodo, le čakaj se me, da te dobim v roke, ne bova več lizala…ampak se bova na ornk pogovarjala…cmoka medi…pazi ne;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa … presneti … grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr … neeeeeeeeeeeeeeee … jst tuuuuuuuuuuuuuuuuuuudiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!! :((((

Od koga ste pa kupli? Vem, da je eden tle prodajal eno z rabito plastiko … a je to ta?

Mimogrede … a greš za 1. maj v Ivančno Gorico na zbor? Mi gremo v petek … pa do nedelje …

lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Nisem jaz menjal, ne ne… en fejst poba se je “učlanil” med nas motoriste… ufff, vedno več nas je in nooooroooo je :))))))) juuupiiii!!!!
Pazim se… tudi zate sonči :)))

Okej…le pazi nase…cmoka!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ne, ne, prav lepa ohranjena Hondica jeeee :))))))))))
Ma, kej jest vem al bom tam al ne… res še nič nisem razmišljal… jaz se vse bolj tako sproti…
…pustimo se presenetiti :)))

iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiihhhhhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!

Grem zdej na sladoledkaaaa… ajhetaja, a me še čaka tam v Gorici ena kepica ali dve ;)))))))))) mnjami!!??

Oh … zate tudi tri kepice, Razbo … :))))))))))

No … vseeno upam, da se vidimo na zboru … Otvoritev sezone … :))))))))
Juuuuuuuuuuuuuuppiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!! Sem čakala celo zimo na to … :)))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Glej jo glej. še malo prej je jokala, da hoče dojenčka, zdaj pa komaj čaka, da zajaha motor. Eh, ženske..

:)))))))))))))))))))))) Jah … no … saj to je neodvisno eno od drugega … :)))

Sicer pa … takoj ko omeniš motor sem dobre volje … Če pa pristaviš še kako fejst slikco zraven … pol se pa stopim zraven … :)))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

A mojo slikco????

No … tudi … :)))))))))))))))))))))))))))))))) Če priložiš tvojo slikco pa … joj … če priložiš tvojo slikco bom pa kar euforična ratala … :))))))))) ;))))

LP, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

V našem kraju smo pa eno pičkico izgubil…se je odženila :-((((((
Sp

:))))))))))))))))))))))) Kam pa?

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Haahaha, a ste jo dobro prodali :)))

A ti si še tu? :)))))))))))))))) Tisti ledi je že davno voda ratu … se meni zdi … :)))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

HEHH ZDAJ SI JO PA RAZRAJCAL, DA JE VSA MOKRA IN POTR….

LP

leta letijo - iščem stevardeso.....

Razo!
Jutri te pridem obiskat!
Sp

A si ratal topolovodar?

PA KAJ…….deci ne bi nikoli imeli probleme, ki jih imamo z babncami…..

zvečer bi se umila in šla pupike jagat v kakšen diskač……če se eden ne bi dobro odrezal kar je nemogoče ampak vseeno, bi drugi popravil in mirna bosnaa….

sprevško ti kar pridi, bova podirala deklice na dolgih nogah…hhehhe… sei sploh ne moreš misliti…samo kako te bom pa njim predtsvail….kdo od naju bo oče in kdo sin??? hihiihih

pa sej ni važni, važnoi je da ne bova šla s trdim domov…….
tele najine frendice bodo pa mokre, ko jima bova opisala najino doživetje…………..

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

Točno tako!
Meni je tega nategvajna počasi postalo zadost…in zdej sam še ekšn!!!!
Bejbe….jagri prihajajo :-)))

Sp

sam eno uslugo te prosim: Ti mi zamoti mojo ženo…..no,pa če bo treba še jaz tvojo 😉

Oče in sin?!
:-))))

Kakorkoli že, domov bosta sigurno odšla z dolgim……

…..NOSOM.
Več sreče prihodnjič, dečka.

Žverči!
Veš v čem je problem?
da ti poznaš………..Razo samo………jaz pa samo…………

…………….= cenzura!

Sp

Da naša BGV slučajno ne pričakuje motorčka,hi,hi!
A si seksala z miškotom al s Suzukijem…..je razlika veš….pr enmu dojenček ven pride…pr drugmu pa….;-))))
Sp

New Report

Close