Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu Kaj menite…….

Kaj menite…….

Kaj bi storile, če vam vaš fant, mož ali karkoli že predlaga kakšen grupni seks – ali par-par ali 2moška+ženska ali 2ženski+moški?
Kako bi reagirale na to in ali bi privolile?

Privolila bi v varianto 2 ženski – 1 moški, po pogojem, da si lahko sama izberem žensko.

Svojemu nekdanjemu sem sama predlagala še eno zraven :))) Pod pogojem da jaz izbiram, pa ni hotel. Sedaj nebi mogla, ga hočem sam zase. Ni fer, do nekoga ki ga imaš rad, sam takrat se tega nsiem zavedala.

da bi mi moj to rekel,mislim da mi ne bi. Če pa bi mi to rekel, ne vem kako bi reagirala. Ko smo pa bili enkrat zunaj in je en tip nama to predlagal,mu je moj jasno povedal,da naj nikoli ne reče kaj takega. Moj je moj! Da bi se ga kakšna druga dotikala pred mojimi očmi,se mi tlak dvigne,če samo pomislim. No way!

Ni govora.

ne.

Varianta 1 ženska + 2 tipa, pod pogojem, da moška med seboj nič nimata.

Janja

Ponorim do full-a, mi ni do grupnega… kaj vem, nisem človk za takšne scene:)!

smo že (dva in jaz, pa še fino je bilo)

vov kaj lahko pridem gledat:)?to si že dolgo želim

Nisem navdušena nad grupnimi variantami,nikoli probala, to ni zame… prijateljica, ki je to izkusila mi je povedala, da je prišlo do grde scene med dogajanjem…groza, baje je ena punca naredila sceno ker se je njen fant preveč razživel in svojo pozornost, vsi vemo kakšno namenil eni drugi.

ja… čustva so pač vklopljena, tega se je treba zavedat

nikoli, nebi gledala da moj uživa z eno drugo, fuj, bi mogla bit najina zveza res krhka.

Če bi, bi se te stvari šla pred resno vezo..svojega partnerja, ki ga mam rada pa sigurno ne bi z nikomer delila 🙂

Sem že z eno bivšo pa mojmu prjatlom.Pol je blo pa itak kmal veze konc,čustva so čustva,ne se igrat z njimi!

Jaz bi bili fino če bi moj mož predlagal še enega za zraven. Meni je to ful všeč. Da bi pa imela zraven še eno žensko to mi pa ni. Dva tipa enega spredaj in enega zadaj, to zgleda noro!

Različni odgovori, seveda vsakdo ima svoj pogled na to. Mislim, da si lahko vesela, da ti sploh prizna in zaupa svoje sanje in jih želi uresničiti v tvoji prisotnosti. Mnogi preprosto skočijo čez plot.

se strinjam: jaz + 2 tipa – ok, ce ju izberem sama in se oba ukvarjata z mano 🙂 ostalo ne.

kako bi reagirala, verjetno bi bla šokirana. Ja, fantazija ok, si lahk marsikaj predstavljaš in v tem uživaš, ampak el da bi moj mož s ktero drugo, opa, me mine, verjetno bi me razneslo od jeze in ljubosumja ….. Res je to najbolj enostavna varianta varanja….. Si raje ne predstavlam …. me že zdej ko pomislim kr po želodcu zavije …

uf… jaz pa upam, da bova čimprej realizirala enga grupiča!!!!!
trojčka žžm sva že, obratnega še ne, ma me ne bi motilo, če bi bila dva para )))

Za velike in male užitke - trdi tički in vroče mucke ;)

K – si ti S ?

New Report

Close