Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Sp!!!!! NUJNO!

Sp!!!!! NUJNO!

Daj mi ti razloži, kako zmešati dedca?!
:-))

Mi ne rata, pa da je jooooooooooj.
Grrrrrrrrrrr, saj še krempljev nimam več (sem jih vse “pomandžorala”…:-)))

Hvala lepa za nasvet. Morda boš pa imel še ti kaj od tega, kaj pa vem….:-)))

Ko ga pa “nucaš”, pa zgasne ko kafra…………

Sad ga ima, sad ga nema………E ga vidiš………..Ko ga nucaš, ga ni:)))))))

Žverči….a ti bi kakšnega tipčka tako……..malo…..zmešala???

Sem ti povedal kako!
Mene je na tak način ona zmešala ;-))))
Sp

Daj še mene zanima,bela cesta…..razkrij te misterije moške….no,daj no…bodi moj….daj no…..:-)))

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Lumpa,ti bi dede še bolj zmešala (kot že itak so :-))…eh,daj si duška,tak da se bo tipčku (kdor ali karkoli že je) čisto trgalo……za zabavo in svoj ego…včasih je to tak fajn delat…konec koncev oni isto počnejo z nami včasih…

Ajd Žverči,v napad….a previdno…pa vedno izza hrbta….:-)))
Pa poročaj,kak se je obneslo!!!!

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Trilči!
Tvoj odgovor je namenjen Žverčki in sebi!
Sp

hmmmmm…..ok……..jaz štrajkam…pun kufer mam naspr. spola…za tri dni vsaj….mogoče pa me v soboto vtrga in razturam,ko pridem domov….hi hi hi….nabita z novimi močmi….he he he

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Trilči?
A me imaš miceno rada?
Ljuuuuuuuuuuuuuuuuubčija za našo Trilči.
Sp

Ma tebe mam Malo bolj fejst miceno raaaaaaaaaaadaaaaaaaaaaa…..lupčija in cmokija in lupčija….a si videl kolko cmokov sem ti zadnjič poslala????

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Pa jaz mam te tud luleka med nogami,te pa si rekla,da naspr.spol ne maraš!
Se pravi,da ni glih tko?
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Na tvoj zlati smrček enega vročega…pa zamiži prosim.

Sp

Prisotni izvzeti…in pa se še najdejo izjeme,ker ne morem pihat v vsakega nedolžneža….Miiiiiiiiiižžžžiiiiimmmm……cmmmmmmmmmmmok….joj,kak je pasalo…..

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Hmmm, kako naj ti povem, dragi SP.?
Sem jo poklicala in je rekla, da pejd se solit… hihi

Torej, za kazen morš dans skopat vrt, vse ovce pobrit al ostrižt, kaktuse zalit, kumarce vložit, pokosit okrog in nasadit rožice, nardit fin fin štrudelj.

Hmmm…
priden bodi.

papa, cmokca

Kaj si jedla,da imaš tak sladki okus v ustih?
:-))))))))
Sp

Milchschnite….ono sladko,medeno rezinico….zdaj pa kavico pijem,a boš malo!!!????

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Helči?
Marjo je pa reku………….

Kiss

Sp

Bljak!!!!!!
A še ne veš,da edino kave ne pijem v življenju!
Tud bencin sem po sili razmer že v gobcu grgral…ne,kave pa ne!
🙁
Sp

Pol pa kaj drugega…..kaj želiš,vse mam…..:-)))
Bencin sem že tud “vlačla” po gobcu,nenamerno…bljak…..totega okusa pa celi dan ne spraviš ven iz ust….igit…

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Torej,prvo zobe spucat(moja naajljubša zobna pasta je Mentadent P),pol pa spet eno milkšnito in pol se ponovno prisesava,tko kot prej,sam mal dalje cajta bi bila,ker se bova z jezikoma igrala v ustih.Prav?
Sp

pa saj TO JE PROBLEM, ko ne vem, KAKO.
Daj mi povej, kako to ti narediš….saj veš, stara sem že, pa sem že pozabila, kako se to počne…:-)))

Samo da spijem moj kafe,pol pa zobe umit (mam samo Signal Mikrogranulat,al nekaj podobnega…???),pa se bova z jezički poigravala…. mljask…….

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Nič ni reku, ker dans ga ni! hihihihiiihiihihi… je zbolel in ne more govorit, ker je brez glasa…

cmokca

Pojma nimam,malo spogledovanja in koketiranja…nekaj takšnega,pol pa že mora it…če pa mutec ne razume,ga pa kar na kafe povabi….. eh,ponavadi me obletavajo (če me že!!!) sami neki,ko meni niso po volji…
Sem bolj staromodna,zato čakam da moški naredi prvi korak….

Dajmo,v napad…najbolje ti bo to znal en moški obrazložit,kaj kakšnemu tipu paše…..

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

A RES¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨

¨KAJ ME NISI ŽE DOVOLJ ‘???

A IMAŠ KOGA DRUGEGA V MISLIH??????

SMRK

PA LEPO SE IMEJ

leta letijo - iščem stevardeso.....

What for tje fu*k is this!!!??????
Razo!
Razo!!!!!!!!!!!
Razo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

No comment!
Sp

New Report

Close