Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Pa še jst …

Pa še jst …

… No … evo … pa je prišel čas tudi zame, da se poslovim … Konec delovnika se neumorno bliža in treba bo zapret PC … do naslednjega ponedeljka … Ja ja … to je kar ceeeeeeeeeeeeeeeleeee štiri dni brez vas … naše kletke … :(((( … kar na jok mi gre … :((((((( .. smrk smrk …

No … zdej smo lepo zaključili postavljanje mlaja pred našo lepo stavbico (tudi par kranik fotkic je nastalo) … sonček že prav fino sije (upam, da bo tudi še naprej) … in počasi se je treba it napravit za zvečer, ko bomo kurli kres in bomo vsi smrdeli po zažganem … in ko se ga bomo nasekali do konca … (se ga že kar predolgo nisem) …

Torej … kletka moja … če naj skrajšam vso to zadevo … Lepo se imejte čez praznike … bodite pridni (še posebno naš ata … glej da ne boš počel neumnosti!!!) … in … se beremo drugi teden …

Paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaapaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa … :-******

lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

JA LEP VECER,PA PO PAMETI

CAOOOO

/

Maš za delat do pete!!!!!!!!
jebo ti…CENZURA…tvojo super rit!!!

Sp

Mi je šef dovolil, da lahko grem že ob 13h … pa sem mogla bit do zdej tle zaradi tega prekletega mlaja …

… samo zate pa bom počakala do petih … A bo v redu? :))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Prklopi se!
Sp

Hmmm, mogoče ga pa pridemo pogledat… sam nasekat se ga pa ne smem… ;(((
Ma ja, kej sploh pravi, ker boš čitala šele drug mesc…

Papa.

New Report

Close