Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Po dolgem casu…vas zopet malo pocartam…za lepo ninanje!

Po dolgem casu…vas zopet malo pocartam…za lepo ninanje!

Ja ….naj vas tale Vesnina…pesem zadane, naj paše…uživajmo v njenih besedah, naj nas boža, naj nas carta…ja naj se nam koža naježi ko se najdemo v teh besedah…TI SI SAMO JEDAN …in nadaljevanje sledi…spodaj:

Ti znaš voljeti
To nije mala stvar
Ti znaš ljubiti
Dati sebe kao dar
Ti znaš a ja želim
Sve naučiti
Jer nikad nisam srela nekog
Kao što si ti

I bit ću sunce koje sija
Samo za tebe
I bit’ ću žena koja sanja
Samo kraj tebe
I bit’ ću voda kada budeš žedan
I bit’ ću tvoja jer ti si jedan
Ti si samo jedan

Ti znaš pravu riječ
Kad suze poteknu
Ti znaš molitvu
Onu pravu iskrenu
Ti znaš a ja želim
Sve naučiti
Jer nikad nisam srela nekog
Kao što si ti

Kao što je crnoj noći dan
Kao što je bolesniku san
To si meni ti, to si meni ti

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ker ste bili včeraj tako zgovorni, pa naj bodo te besede iz Vesnine…pesmi za tole cudovito prelepo jutro, soncek ze sveti in kako lep dan bo danes…da mi ne preostane drugega kot da tudi jaz zasijem-svetim…Dragi moji, kje steeeeee, bo počasi čas, da se vstane, spravi svoje teleščke pod tuška, se obleče v kaj zapeljivega, ki nas naredi se boljse volje ob pogledu v ogledalu, se spije kofi, ki zadane in se gre, novim dogovdivščinam naproti, no v novi delovni teden, z nasmehom na usta, kajti ta zna delati cudeže!!!

Lepo jutro, popam poljub…., da se vam iz srca prikaže nasmeh na vaših ustih in tisti nagajivi pogled….. Aloooo, gremo iz šukic ven in v cartanje…

Draga klapa, naj vam bo dan pisan na kožo;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Čau Sonči!
Meni je koža pisana na dan.A v tem zaporedju tud velja?
Cmokija na tvojo…bljak….že veš kaj!
;-)))))
Sp

Vse velja, samo da paše in zadane! In ne ti meni tralalala…bljak…tja nekam…je tako lepo, vse to rjavo…in paše, zato ni bljak, ampak prava paša za oči!
Cmokija sperjemam in vračam, za lepo jutro, nežno…;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Dobro jutro. Evo še košček iz Vesnine pesmi….Upam, da ste lepo ninali…Jaz bi še malo…..ninala, mislim….

“Ti si svijetlo mog života, moja istina,
ti si snaga, koju trebam, da bih disala,
vjeru u ljubav si mi vratio,
bolje od ikog, si me shvatio…

Da sutra umrem,
ne bih žalila.
jer ja sam ljubav života imala.
I da me nema, ja bih živjela,
u tvojih mislima, bi se budila…”

Jaz ne verjamem ničesar več,kar ne vidim na lastne oči in otipam na lastne tačke ;-)))
Sp

Pa ktera je ta Vesna?
Jest poznam samo eno bajso s sosednje ulice…
;-))))
Sp

Okej…pa tipaj…če si upaš;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

In kaj naj tipam?
Miško,steno,fotelj al mačko?
Sp

cmoka – šapa
evo me zopet med vami

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

cmoka , uf kako sem nekoga pogrešal

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Cmoko na cmoko…pogrešala sem te!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ja Muco ne…;))…no nekaj kosmatega, se smejim, ihihihihih

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

a si jaz tud tebe…………………22 33 ….

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Da te Muca sliši pridivjaa k tebi!
;-)))
Sp

Vračam nazaj…;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ej…pa midva ne misliva na enaki muci…jaz mislim na tisto;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Saj jaz tudi!Nonstop…pa se vedno bolj odmika,ta mačka mačja!
Sp

Ja…muce so res pregnane…lumpaste…ampak kaj ko so tako peželjive…da se jim je težko upreti in se trudiš in trudiš, da jih ujameš;))…ali ne’??

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Vesna Pisarović……super pupa……….

A mogoče kaj mene…………??? CMOKA

jeepp, tuuuuuuuuuuuuuddddddd, cmoka

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Kako je bilo na “potepanju”??? CMOKA

Slabo , saj veš če koga pogrešaš ,in samo misliš nanjo ::)??

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Diplomat…sedaj bomo vse ugibale…na katero si mislil…lump si in pika…no glavno, da si pogrešal in mislil, lepo…paše in zadane…samo le koga ali kaj…je sedaj še vprašanje;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close