Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Ready?

Ready?

Gooooooooooooooooooooooooooo!
Noch cca eine stunde und funfzehn minuten und die neue tag!
Und dan……..um cca sieben uhr startet die ofensive.
Alle gruppe…….und die leute von feiertage…zu schlaffen….nunn,jetzt!

Ah,sam neki treniram…ne se ustrašt,da se mi je zmešal…saj zmešanemu se ne more še bolj utrgat,al pa?

Sp

Ja, ich glaube, dass noch immer
“zmešan” sind, was mir gutgelaunt
gemacht!

Uf, sej sem jest tut zmešana, ko k….. d….!

Mejte se fino danes, če pa vam že ne uspe, pa se nadejajte temu, da se boste fino imeli jutri. Vse je boljše kot nič, nič pa ni nič boljši, kot nič, ki je vedno nič, če je nič nič.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Sem že mislila, da sem še vedno tam doli na morju…samo je manjkalo se malo Italijanskega vmes…no…jaz ne bom nič trenirala…in tudi veliko minut je že preteklo od novega dne…in bom raje kar po slovensko…ti zaželela lepo jutro, lep dan in ti popam enga cmoka…tapravga, ki zadane, da bo tvoj dan res popoln in se ne boš imel veš za zmešanega…in pika! Ga zaslužiš!!! Lep dan namreč in vse kar spada zraven;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Lubi,a ti malo pomagam pri Deutsch??? Maš mal težavic…oz. malo napakic…eh,saj bo bolje……

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Jupi Trilči!
V tem svojem življenju sem se moral učiti oz.kome znati naslednje jezike:
slovenščino(jasno!),srbohrvaščino,italijanščino,angleščino,nemščino in francoščino.
Od vsega tega zdaj še kar obvladam sam slovenščino…od vseh prej naštetih bi pa lahko tudi kar lepo kaj povedal,sam bi bil stavek sestavljen iz vseh jezikov…ne sam iz enega :-((
Dobro jutro lepotička naša!
Si se ga nasrala na Dolenjskem?
Sp

V glavnem,da se v tujini znaš zmenit s kakšno lepotičko…eh,ma tu uporabljaš druge organe….hi hi hi…..
Ma Dolenjska je fešta ful,smo spali,jedli,plezali,plezali,plezali,jedli,pili,pili,
nočno plezali,pili dalje,pili,se režali,pili in splai,pa potem spet od začetka….
Ko bom dala slike razvit,jih pošljem…Pa vi tam gori???….moja kolegica je bila na kampiranju v Bovcu…..

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

In ti mi poveš šele zdaj,da si imela veleposlanika tu pri meni?!!!!
To se pove takoj,da bi vzpostavil….diplomatske odnose s tabo…preko nje ;-)))
Sp

Kaj pa sem jaz vedela…ko me je pa frajerka klicala,ko sem bila jaz že v Armeškem (tam ko smo plezali)….Saj niti točno ne vem kje so bili,ko me je klicala,so ravno pohajkovali okoli Tolmina….

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Ah,na Tolmin pa nimam glih najlepših spominov…..
:-((((((
Sp

A,zakaj??????Kaj blo?????

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Ves čas kariere je usodno povezan z mano…bolj negativno,kot kaj drugega….
Sp

New Report

Close