Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Ko Robinson Crusoe!!!!

Ko Robinson Crusoe!!!!

Dobro jutro Frendi in Frendice!!!!

Mislim,da je minil eden najlepših tednov (če štejem od srede naprej!!) letos;imela sem lepe praznike in upam da vi tudi…..Tri dni sem preživela v divjini,kar pomeni da smo bili sredi gozda,sami,nikjer žive duše,nekaj metrov stran skala (stena),naš “tabor”,in po “štajgi” navzdol potok z vodo…Slišale so se le živali in mi….Krasota…OK,da se o klopih ne menimo in o higienskih razmerah,a to spada zraven…Bili smo ko oblečeni in malo bolje situirani neandertalci…he he he…včasih smo se še obnašali tak….
V glavnem čaga ful….
Upam,da ste tudi vi preživeli lepe praznike,pa da ste se predvsem spočili!!!

Cmoka!!!!!!!!

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Trilči!
A si bla naga??????
😉
Sp

Ne………..je blo mrzlo ponoči…čez dan pa toplo,ko v džungli…ko sem plezala,sem bla bolj pomankljivo oblečena,pol pa ne več…..bi me preveč zeblo….:-)))))No,pa saj smo se ob ogenjčku greli…..

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Trilči je bil polnag.Ko je lezu po steni gor,se mu je videlo joške…tko s strani pod izrezom od majčke,hihihi….
Sp

ne,ne…če si gledal odzgoraj navzdol,te se je kaj vidlo…….al pa še sem se malo prepognila,ko sem bila na tleh…..hi hi hi…..izrez ob strani je bil previsok…pol pa sem mela klopa zato….bemti…..ko bi bil vsaj kaki drugi klop…;-))))

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Trilči?
Te povabim plezat na eno od teh naših skal…..pa te bom jaz od spodi kao varoval in paazljivo gledaal…navzgor…;-)))
Sp

Če znaš,ni blema,ne pa da bom pol dol padla in me boš ti kao vlovil v “naročje”…;-))))

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Če znaš,ni blema,ne pa da bom pol dol padla in me boš ti kao vlovil v “naročje”…;-))))

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

No,če ne boš hotla sama dol past…pa mal štrik potresem ;-)))
Sp

No…jaz sem bila malo bolj civilizirana kot ti, pa vseeno v lepoti…morje, sonce, ribe, glasba,ples, vino…ja to je to…lepo so minili ti dnevi.
Lubčka na tvojga smrčka in lepo se imejmo tudi doma!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close