Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Pa smo preživeli … :))))

Pa smo preživeli … :))))

Ja ja … mater ej … Dobro se je začela sezona … :)))))))))))))) Še zdej me nekoliko boli glava od popitega alkohola … in boli rit od sedenja na motorju … :))))) Lahko pa rečem, da ima najbolj trajne posledice moj miško, ko si je kmalu rebro zlomil, ko je padel iz mize … :)))) … Ja ja … je bilo živo, je bilo …

No … moji strahovi se niso uresničili … Zakaj? Zato ker ni bilo nobenega od mojih prijateljev na zbor … :(((( … in sem jih močno močno greškala … in celo miško je ostal rahlo razočaran, ko sem mu povedala, da jih ne bo tja … vseeno je tudi njega že matralo jih spoznat … :(((( … Pa drugič … :)))

In vi? Vidim da ste bili kar nekam dejavni čez praznike … Pridni pridni … kar tako naprej … ;))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Bugi!
Po TV so rekli,da ste kao neke solde zbiral za neke božčke.A si dala kej?
Cmoka
Sp

Lep dan Bgv…in lepo, da je bilo razposajeno, to mora bit in pika!Le enkrat se živi…gre neka pesem in taprava je!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Direktno se ni zbiralo … samo mislim, da vse kar se je pač nabralo od pijače … jedače … … etc. je šlo potem za ubožčke … nekaj takega … :)))

Ja … a si me videl na TV-ju? :)))))))) Hi hi hi … Ko sem videla, da me TV Slovenija snema, sem kmal dol padla … hi hi hi …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Ja pa je res kazalo eno,k je jjoške ven metala ;-))
Sp

He he … to pa nisem bla jst … Je bil miško zraven … :)))

Je pa zvečer res ena joške ven metala … Pa ne samo joške … še marsikaj drugega je pokazala … ;))))))) … samo jst pa miško je nisva videla … :(((( … sva bla takrat že v šotoru …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

>”Zakaj? Zato ker ni bilo nobenega od mojih prijateljev na zbor … :(((( … in sem jih močno močno greškala … “

Tebe pa res ni mogla zatajit…saj si mega in še boy, samo malo se je poheckala…ali ne Bgv…;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Sam se mi zdi, da je bila več po šotorih, kot pa na zboru….

Ma neeeeeeeeeeeeee …. Megaaaa … ne ne ne … :)))) … sej nisem mislila tebe … joj joj … :)))) … Ti si me pa tko presenetil … da sem kmal dol padla, ko sem te tam zagledala …

Menili smo se s Tigrico pa LBeastom … pa nista utegnila prist … :(((( …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

:)))))))))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

PPPššššššššššš, lump…to se pa samo šepeta…pa pazi, da te ona sedaj kaj ne zašpeca…lumpa…cmoka obema…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close