Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Po dobro…pa kje ste vsi???

Po dobro…pa kje ste vsi???

Kje je moja Žverčka, pa Razo, pa Helčka, pa medko,pa Poletka…pa…. pa…kje ste še ostali…vsi dobite neopravičene in pika!!!

Radovalnica se polni…še malo in bodo spričevala…ne vem…če boste zadovoljni…bova stroga…aneda Sprevržko, nobenih popustov…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Popravni bodo padali ku zmešani!!!!
Sp

Ja…dala si bova duška in pika! Da bodo spoznali, kdo je “kapo di banda”…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ja…ker ste preveč zgovorni…grem pa še jaz ven na sonček…naj me on carta, če me vi ne znate…;))…pa-pa

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Jst garam ku žvau dans… da me bo lohk SP zvečer gledal po TV, hihi…

Hvala za pogrešanje, Sončika. Tudi jaz tebe drugače pogrešam! 😉

Papa

Kaj?A boš fakala na XXL-u?
Saj sam še ta program gledam……
Sp

pa evo nas kod vas.
hahahaha

/

ne, tolk hudo pa še ni… (da bi cel dan garala na temu) hihi

stari, ne ga srat ;)))))))))

cmokca

Pa resna bodi…pa boš vidla kam prideš!
🙁
Sp

me ne dat popravca PROSIIIIMMMMMMMMM,me bo ata nazgal.

hihhihihihi

/

Si potreben malo digi-dagi…po nagi riti, kot reče Štumpi…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ja sam ne vem kdo de javi za digi-dagi

/

Bom raje tiho, ker ne vem…ali je digi-dagi..šeškanje ali kaj drugega…naj se najprej Štumpi izjasni kaj to pomeni…;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close