Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Od jutri naprej

Od jutri naprej

…bom en par dni sam doma.Komur se hoče orgij in bestialij do daske….naj me poišče.Zaželjene seveda nežnejše ampak ne nežne!
Živela svoboda!
:-)))))))))))))))))))))

Sp

Ti….čaki, čaki….Jaz bom jutri tudi mrknila od tukaj……Pa če bi midva malo….čuri, muri :)))))) CMOKA

Ojej :))))

A potem , če se ne javiš tukaj , pomeni , da imaš nežne obiske ?

… pravzaprav … en dan dopusta ne bi škodil … he … sam buh vej , kaj bi naredila Sp in Franci , da se medve z Elizabetko pojaviva tam .. hehe …

Saj jaz nikamor ne grem,jaz ostajam…sam žene ne bo! :-)))
Sp

Zadržkov nimavaa ne Franjo in ne jaz nobenih….seksali bi ku zajci…vsaj upam,da te to mika ;-)))
Sp

P.s.:poglej v ladlc

Ja, žene…..Kaj pa ljubica?

Hvala za idejo!Kar k njej bom šel…imaš prav, v kolkor se sama tu ne prikaže…sam pol bodo pa orgije sam v dveh :-((…..jaz bi pa rad cel harem okrog sebe!
;-))))
Sp

Mater ti bo dolgcajt … :)))))))))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Ne kliči hudiča…ta pride sam od sebe :-((
Sp

A žena? :)))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Ne dolgcajt….in nobenega ta pravga obiska :-((
Sp

Hehe … a misliš , da bi ?
Po moje bi se bolj ovohavali (jaz sem namreč enkrat razlagala , da če mi nekdo ne diši dobro , da lahko kar pokoplje vsa upanja ;))) Ma če bi potem kaj na roštilj vrgli , bi vsi štirje prec fino dišali , mmm :)))

Glede na to , da si naglih z vrta , te ne bom spraševala , kako dišiš ;)))
… sicer pa se jaz vsak dan motam po štali in tako …. sva kar za skupi … samo pssst , da tega ljubica ne opazi 😉

Ladlc prečekiran , vrženih par besed nazaj .

A ena ti ni dovolj? Ti bi grupno?:)))))))))

Če ti bo prav preveč dolgcajt … pa se kar priklopi sem gor … Sigurno boš koga najdu za klepet …

:))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Ja,saj to sem pa že tolkokrat napisal…da se že ponavljam!
Ja,vsaj v treh,če bi bili…bi mi blo full všeč!
Sp

Pa si že kdaj?

Kaj klepet…klepetam že 4 mesece…zdej je cajt za akcijo!!!!
Sp

Akcija? … hm … a to tista s puškami, noži in podobnimi zadevami? :)))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Neeeeeeeeeeeeee!1Ueeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!

Pa ti?
Sp

Ne……

Ne…orožje sovražim….razen tisto med nogami ne,no!
Sp

Torej je že cajt ,da probaš.A te nične mika…pustiva zdaj tvojo nosečnost..
Sp

Ne vem….res ne vem

Poizkusi si zamislit,da te vsaj štiri roke nežno masirajo in vsaj dva jezika ližeta….
Sp

Pa saj ti pravim , da mi manjka kamnov okoli ribnika !
Tam pri vas je sigurno kaj takih lepih belih, z luknjami … ajde v akcijo kmečke prenašat :)))

Nikitka pa čez mejo po jagodke , njami …

New Report

Close