Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Res, totalno brezveze <– ta forum mislim

Res, totalno brezveze <– ta forum mislim

Se grem stavit, da je nekaterim, ko so vidli naslov posta, zavrela kri :))))

Tak čisto malo da vas pozdravim….sicer vidi, da tudi tu žal ne gre brez problemov….enkrat en, enkrat drugi…ostajajmo oprtimisti, pa se na vlko nasmejmo :D…

Punce ker vas pač ne maram se z vami ne mislim ukvarjat…ajde Bgv ker si lih ti :*

Za vse fante pa :*****

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

Ej…Since…razloži malo tole…”punce, ker vas pač ne maram”…je to res…ali šala?! In kaj zaboga se ti je zgodilo takega…da sedaj vse punce mečeš v enak koš…jao…jao…cmoka Since…pa čeprav me ne maraš;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Sonček jaz punc že dolgo ne maram, moja resnična in edina ljubezen je Hribuc…ostali fanti so samo za popestritev najinega odnosa. V bistvu pa tudi midva z mojim dragim potrebujema tu in tam kakšno punco…mislim za spucat stanovanje, da nama v trgovino laufa po pir, pa take malenkosti….

Upam da sem ti razložo….lahko ti pa Bgv bolj podrobno razloži, ona že ma izkušnje z nama 😉

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

No …sedaj pa je že bolj jasno…saj sem slutila…ampak vseeno pa mi ni jasno…zakaj tako oba…s Hribovcem vred… sovražita ženske…čeprav sta “drugače usmerjena”…pa vseeno ne razumem tega…poznam kar nekaj primerov…ko imajo “geji”…najboljše prijatelje v ženskem spolu…ja to je to…kar ne razumem…ampak okej…pa naj bo tako…uživajta…in naj vajina ljubezen traja in traja…cmoka!

p.s. Since…ko bi spoznal “pravo žensko”…bi spremenil svoje mnenje …s Hribovcem vred in vem…da bi jo imel rad kot prijateljico in ne samo za pošiljanje po pir ali pospravljanje;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

heheheh bučko!!! Ja sevede…:))))
Kaj pa kužiki?

ampak Since muca te pa mara fejst!!!:)))))
Sploh tiste laske..mmmmm

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

dej dej..Hribuc je pa itak MULC FRDAMANI:……………….))))
Sonček nč verjet!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

muca ti pa znaš bit tud huda al kaj

/

ahm…..:))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Viharno, viharno… tudi tukaj! Hmm, čeprav je frdamano vročeeee ;)))

… enga veliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiikega cmočka z moje strani … pa en liz od mojega konjička … samo zate … :-**********

Kako si kaj prjatu? Ti se pa že dolgo nisi nič oglasil tu v naši kletki.

Ja … tudi mi kletkaši imamo/imajo probleme … jebat ga … Vsi smo krvavi pod kožo … :)))))

Še en cmoooooooooooooooooooooooook … in … kaj pa ti jaz vem … :-*** :)))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

… bogami … jaz sem pa že malo upala , da me ima Sincy tako čisto malo rad , bolj kot sine mislim , ma ni važno , kako , samo , da bi me imel rad … ko mi je pa tako k srčku prirastel enkrat lani 😉

na zdej … uha dol in v kot jokat …

.. ma , jaz pa vem , kako so taki fantje kot sta Hribuc (no , za njega glih ne vem ) in Sincy lahko fajn – vse o cunjicah in parfumčkih se lahko z njimi zmeniš ;))))

Vseglih – čau sonce štajersko 😉

Bgv…bo treba malo u roke vzet…tega tvojga kolega in mu dokazat…da nismo me samo za po pir…pa sesanje…bo že videl hudiča…tale tvoj Since…lump je in pika!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

No …..to sem tudi jaz mislila…ni boljse kot imet tazga kolega…ampak onadva mislita drugače…pa naj

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Moj Since je čist fajn dečko … :))) … tako lepo mi masira konjička, ko je treba … pa ga lepo obriše z brisačko ko pride iz vode … Prav zlati je … Samo če ženske ne znajo delat z njim, nisem jst kriva … :)))) ;))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

No vidiš…jaz bi že delala kaj z njim…pa mi ne pusti…to je to…ne mores vse metati v isti koš…Since…dovoli..potem govori…cmoka

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

:)))))))))))))) … jah … verjetno si ga kaj prestrašla … zdej pa si ne upa blizu … :)))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

NIČČČČČČČČČ….ga sploh ne poznam…saj ko bi me poznal…bi me imel rad…saj sončiko moraš imeti rad…se smejim

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ejjjjjjjjjjjjjjjjjj

PAZI TI KAK O MOJEM HRIBUCU!!!!!!

Da se nebo lovili pa tepli!!!!!

JASNO!!!!!

😉

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

:))))) He he … ja no … Naš Since se mi zdi, da je bolj nočna ptica … pa Sončka nima pretirano rad … :)))))))))))))))))))))))))

Samo ima pa take učke … taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaake učke … … pa taaaaaaaaaaaaaaaaaaaake laske … Joj joj … da dol padeš … :))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Nočna tica…ga že ujamem…med svoje žarke in potem mu ni pomoči…bo vroče…bo…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Pol mu bo vroče … pa bo mogu majčko slečt … a ne?? :))) … Ja ja … Sonček … ti ga kar s svojimi žarki primi … se popolnoma strinjam … :)))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

In če je še kosmat po prsih…jao meni…potem bo prevroče še meni…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

:)))))))))))))))))))))) Pol se bomo pa kar vsi po vrsti potili … :)))))))))) … hi hi hi … pa slačli … :))))))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

mmmmmmmmmmmmm konjiček mmmmmmmm…njega pa že zelo pogrešam, taki razigrani je vedno :))

Pa čuješ gre….izpiti se bližajo, jaz vedno bolj stran gledam….v bistvu po starem :)))

Pa tu pa tam pridem na obisk malo k vam….forum mladi in blablabla, je itak v komi, odkar je polovico folka zginlo neznano kam…drugače se pa rad kregam na živalih :))))))

Bgv zaj bo počasi leto dni odkar si prišla v Mb??? Prideš kaj….jaz lih nimam sreče, ko se potikam po Sloveniji da bi te ki nabasal :)))))

:* tebi enga
:*** za konjička

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

To je to…slačili

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close