Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek SPREVRŽKOOOOOO!!!

SPREVRŽKOOOOOO!!!

TIME OUT!!!

Pri tvojih letih rabiš malo predaha, saj veš, infarkti in pa to…..:-))))

Pride…ma…še malo dela…ampak pride;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Samo, da ti je Helčka napisala…da si najboljši ljubimec…se več ne pokažeš tule…hitro sem…in dokaži…da je to to…cmoka dragec…kje pa si…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

V pizdi!
Sp

daj te mu mir SRAKE , sedaj on lepo sosedo naskakuje ,…vidim da ste mu fouš,…heheheheheh

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

pa tam si že bil…ven…takoj ven iz nje…te pogrešam in pika…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Kaj bo naskakval sosedo…smo me tu…za…to…in ti bom dala srake…po riti digi-dagi…ej…zdaj pa povej kaj to pomeni..sva bili zadnjic z zvezdico u dilemi…je to tepeš po ritki ali kaj drugega;))…saj to je tvoja besedica…lupčka…tkja…nekam…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

to je del strastnega sexa , ki na vsake toliko časa (prileti kaka SADO MAZA )klufutka po riti ,…..heheheheheh

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

UUUUUUUUUUU…strastni seks…..

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Po moje dokazuje , da je še orenk dedec :))))

(… ali pa hujša in hvata braun boju , da bo lepši za kak morebiten nežen obisk ;))

New Report

Close