Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek OPOZORILO

OPOZORILO

Včeraj jok…dnaes norost…ja rola se mi…sem tko nagajiva…zato me jemljite z rezervo danes in pika!!! dajem si duška…pa kaj…to me drži pokonci…pa briga me…čist vseen mi je…kaj govoriji drugi…me ni to paše in to je to…si pojem…uno…mi paše da te čutim…mi paše za znoret….cmoka draga kletka…sedaj pa špičim naprej…

Smo že zbujeni…prebujeni…stškani…napeti…seksi…no…a smo ali nismo???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

sto posto ga boš danes fasala !……….hahahahahahhaha
(dvojne porcije)

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Bom…delam na temu…da ga ližem…ma kaj dvojno…trojno porcijo…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

v mislih imam ledija…neeeeee…lizala bom…ledija;))ne pa uno…kar ste pomislili vi…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

… draga Sonči … jaz sem zbujena … prebujena … in zelo zelo zelo nasmejana … namreč moj miško me je danes zjutraj resniiiiiiiiiiiiiiiiiiično presenetil … :)))))) … in mi nudil tak fajni nori sex za dobro jutro … :))))

mmmmmmmmm … iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii … Zdej bom pa nasmejana cel dan … :))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

No evo…seks…dela čudeže…ja vem kako je to…se smejim…sem že in še bom…cmoka!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

MIŠKO ::))??? živalca ????,…ne razumem

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Miško je nekaj lepega…nekaj zelo čutečega…tisto tapravo bitjece…ali ne BGv…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Vsaj česa da se kdo naleze od mene, hihi….

Dej si duška! ;))

Ja…in to rata pri meni brez vinčeka…je kriv cvetni prah…ki ga je povsod dovolj…da se nori…ja si dajem duška…cmokita;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

men še zmeraj n’č jasn …..::))?????

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Kaj nč jasen…vroče je…in jasno vse okoli mene…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Tako … to je to … ti Sonček že veš … :)))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Štumpi … Miško z veliko začetnico … je pomanjševalnica za mojega dragega … lubija … srnjačka … bučkota … na kratko … Miškota .. :)))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

AAAAA,……ljubkovalno …jaz sem res en IDIJOT…..

men je potrebno vse narisat , pokazat ,….in saj veš …nakoncu pa še dvigovat ….sem bolj lene sorte (dalmatinske)..
cmoka

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Dalmatinci so baje zelo čuteči moški…ko te zagrabijo…se koža naježi…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ti že veš …….hahahahahah:::)))????

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

kaj…vem…nič ne vem…ali pa res kaj vem…samo moram biti tiho…pppšššššš…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

:)))))))))))))))))))))))))))))))))))) He he he … Stumpi Stumpi … :)))) … Sej zdej se bliža poletje … pa vročina … pa bomo postali vsi bolj dalmatinske sorte …

Aja … že ko si tu … PA KJE SI BIL V PETEK 25. APRILA????? AEM BLA PRI TEBI … A TEBE NEMA … !!!! Sam tisti ta fajn kelnerček je bil … :))))))))))) … hi hi hi …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

SOONCI TO M MI DELAJ .TAKOTE MAM ….

V MISLIH HAHAHA

LEPO LEPO SAM DA DOGAJA!

CMOKA

/

Ja saj vem…da me imaš tako najraje…saj vem…da sem tvoja…kot ti moj;))…in dogaja…joj…prevec dogaja…kaj sele bo popoldne…ali ponoci…jao…jao

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ja eni se bodo mel lustno ponoč hahahaha

da cez dan ne govorim hihihihi

/

Jaz se bom ponoči imel enkratno!!!!!!!!
Velika zakonska postelja…čisto zame!!!
:-))))
Sp

ja to je to…vroče bo…ko hudič;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Morje vabi ,….cel teden cmoka ,…..drugič ni blema

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

New Report

Close