Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek ŽENSKE PO 35.LETU…

ŽENSKE PO 35.LETU…

Uf, te babnce po 35.letu starosti…madonca..niso več normalne. Tako so obsedene s sexom, da to ni več normalno…kot eni pubertetniki. Z mano delajo kar precej ženskih teh starosti in naprej…poročenih,ločenih,samskih in sploh ni več mogoče ugotoviti, katera je bolj “razdražena”….

hehheh Me pa res zanima, a kdo ve, kaj se to zgodi pri teh straejših ženskah, da postanejo takšne?????????

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

A si letnico obrnu al falu?
:-((((
Sp

Dragec…se smejim…si pa tudi ti danes nagajiv…lepo…še bolj paševa skupaj…ker sva lumpa oba;))…kako pa je po 35 letu…ti pa ne povem…ker ne vem…počakaj…še ..koliko…no malček še počakaj…pa ti pole povem;))…mogoče takoj po oglasih…nekega dne…pa-pa

In tista , ki je obsedena z seksom…je obsedena…ne glede na leta…in bodi vesel, da imaš tako…se smejim…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Njihovi dedci odpovejo.

:-))))
Potem pa iščejo drugje tisto, kar doma ne dobijo….
A je tvoja tudi že tam?! Mislim, če išče drugje?!

kako pa ti lahko tole pišeš…mislim…leta se mi ne ujemajo…če še jaz ne vem tega…ti žverčka moja…cmoka…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

leta gor ali dol, jasen odgovor se pa ja sam ponuja…:-)))))))
Prav mu je, kaj pa sprašuje take stvari. Raje bi bil tiho, zdaj pa vsi vemo, pri čem je…:-))))
Cmoka, grem delat.

nataknjena….te tudi jaz ne bom več jezila;))…bom kar utihnila…saj vem…da se z nama ni za hecat in ker si moj k….k…grem pa se jaz delat…cmoka…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Poslušaj, dragi razočarani, ta forum smo vzeli za šalo, ne zares. Zares so morda tisti predalčki zadaj. In tukaj se šalimo in zaje.avamo, vsaj zase vem, da je tako. Potrebna? Full, priznam. A česa? Zagotovo ne samo seksa, jebemti, to ti upam na nos zapisati. In nisem lačna takih, ki samo čakajo, da človek da znak, ajd, zdaj pa lezi in uživaj. Bela cesta, sem nate prav malo jezna. Jaz ja, drugi verjetno ne, ker te bolj poznajo kot jaz. Povem pa ti, da me v večini primerov “nasiti” pogovor, druženje, prijateljevanje, seks … če je je, če ga ni, ga pa ni. Kot ni sladkorja za v kavo, pa kavo vseeno spijem. Isuse božji, kaj res misliš, da smo vse narejene samo za seks. Seks je lahko hudo prijeten tudi le v glavi, pismo rosno!

Stori in misli, kar hočeš, res pa je, da se v nas dogaja to, v naših glavah to, kar najbrž ne boš doumel, ker je v naših glavah tisto, kar misliš ti in tebi podobni, da je med našimi nogami in v naših trebuhih in nižje. Je veliko od tega, vse pa zagotovo ne. In ker tako misliš, pozabljaš na tisto pravo – na to, da si nekdo morda s teboj le klepetati, izmenjavati šale, govoriti in polemizirati o resnih rečeh, se spoznavati, si biti dopadljiv…… Morda sem zdaj pomagala komu drugemu, sebi zagotovo ne, ker me boš čisto preprosto linčal, ker ti nisem odgovorila tako, kot bi želel, a nič ne de.

Povem ti samo, da ni vse v seksu, veliko od seksa je v … kot bi dejala ena moja prijatlejica …. v GLAVI, pa ne v tvoji spodnji glavi, ampak v glavi ženske in … no ja, tudi če si moški, morda tudi v tvoji, pismo rosno.

Tako, splozala sem se, spet sem dobre volje in srčno upam, dragi razočarani, da ti zdaj nisi slabe. Te objemam im pocmočkam. In …ja, v glavi se mi nekaj plete …. res !!!!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Mariči je spustila rafal dumdumk v tebe!A je še kej ostalo od glavce?
;-)))
Sp

Saj vidiš , da je spet izumrl :)))

Nič od njega !

… par besed…….
:-)))

… ma ne pri meni , čeprav se je tako širokoustil !

Razočarko je pač razočarko…saj on to vse predobro ve…je tko cortan…in kaj moreš če nas ima tako rad…da nas tudi malo hecka…naj mu bo…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Nič ne skrbi, SončeK, daj uho sem, tako ja, ti nekaj
zdaj povem: veš, saj sploh nisem res huda, ne, kje
pa, to se samo tako delam a veš, da … bi človeka mal
gor dvignila, da ne bi bil tko čudno in hudo razočaran.
Pa sej ne more tako bit, ane de ne ?

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

hehehehheheh

tale mariči…….pa ni od huhc…..

ti frend, sploh ne vem zakaj tak skače……saj nisem rekel, da ne maram žensk, ki hočejo samo duševno…..SAJ VEDNO TRDIM , DA JAZ REVNO TAKO IŠČEM IN SEDAJ MARIČKA…..MATER TA BI BLA PRAVA ZAME…….SAMO NISEM SIGUREN, ČE ME NE BI POL MAL ZAJE…BAVALA KO BI JO SAMO ZA ROKCO TRESEL…….

no pa razumi babnce, če moreš????

ps. ej frend, a je mal še zdražim, ko pa je tak fletna…vsa mokra in željna…hihihiihi

ajd čao

leta letijo - iščem stevardeso.....

Ja , točno , v glavi je vse !

Čau duša , pa ne ga preveč kregat , ker po moje ne grize tako hudo kot laja ;)))

Ne, duša moja zlata, saj vem, saj vem, ali
pa si mislim, da psiček, ki grozno laja, ne
zna grizti … ali kako je že tisto??

Čau dušo tudi tebi … lepo se imej, pa M. in E.
in M. pozdravi!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

New Report

Close