Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Zakaj?

Zakaj?

Bi pa morali bit ravno vsi prešerne volje?In noret?
Jaz nisem…sam tolko,da vam povprečje skvarim.
Fejst bodite obnorjenci!
Sp

Zakaj pa si slabe volje? A te ženske matrajo? Hi, hi, hi

al pa deci………

ojla zvezdica…si še kaj za pocarkljati…..

a te smem????

leta letijo - iščem stevardeso.....

Ojej…………jaz se zmeraj rada crtam…………ne samo zdaj……..CMOKA

ZATO…KER JE POTEM ŽIVLJENJE VELIKO LEPŠE IN LAŽJE…KER SE SPLAČA BITI OKEJ…NE PA TAVAT TAM U TEMI…ZATOOOOOOOO…in sam hitro se poboljšaj in nasmeh na gobček…na ti popam tazga lupčka…za znoret…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

.. nekdo je vstal od mrtvih ;)))

Kako si ?
Zakaj pa tvoj mail ne dela , ko sem se ti že zadnjič hotela zahvaliti za tisto muco ?

… pa ne bit siten tudi ti !!!
Niki

Nikica…Razočarkov mejlček…nikoli ne dela…ja škoda pa taka…no dela kadar on hočka…ko pridemo na vrsto…da nas popedenka…je vrsta ja…ja…ja…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

… a tako taktiko ima – se pusti prosit ?!

Aaj , mimogrede … jaz tudi … se pustim prepričevat , da se ve , kakšno darilo dobi tisti , ki ga dobi ;)))

Uf…..,ah brez veze!
Sp

ok pa da vidiva če ti bo darilce všeč……

naj ne bo prehuda skromnost……si je na zaslužiš….hihihiih

cmoka

leta letijo - iščem stevardeso.....

taktika je važna…ja…ja

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

no sonči…..zakaj pa me potem ti dobiš…vedno ko me potrebuješ ali pa ne….

raje je nauči, pupiko nikitko, ki je še tko nepoučena….saj veš, ti ti nisi znala takoj prav pritiskat……

pa-pa

leta letijo - iščem stevardeso.....

Če smem prosit … če bi se slučajno predrznil in me skušal pokvarjati s kako porkato , glej , da me najprej opozoriš !!!
Sploh pa sem po duši romantik , toliko v vednost .

Nikita odpira maile v pisarni , obkrožena s tremi nerazumevajočimi in tečnimi sodelavkami :(((

PPPPPPPPšššššššššššš…pa ne me sedaj špecat tu…saj sem rekla…da ti sam odpiras mejlček…kakor ti paše…lepo po vrsti…pa bo…kdor čaka…dočaka…mi das enga cmoka…ali greva pa raje dons na Bledek in ne jutri…te tako greškam…Nikitko pa kar sam nauči…tako kot si mene…jaz ne bom nič špecala…kar imava midva…je samo najino;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

kaj naj se slecem…da te bo zadelo in bos dobre volje…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Zdej bi se mogu pa ziher Razo oglasit…če prav špekuliram.
Sp

Tole je namenjeno tebi…z Razočarkom pa že obračunam tam na Bledku…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Meni čeki brez kritja ne pomenijo nič več!
Sp

saj ti ne dajem čekov…ti že veš kaj imaš…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Kar sem napisal.
Sp

tega se ne da napisati…ni besed…in od sedaj naprej bom upostevala tvojo zeljo…te ignoriram…cmoka…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Na zdej , spet sem v eno zaroto padla … sem že take sreče 🙁

Ja…ja…se mi zdi, da sva midve obe…padli v roke…zarotniku…bo najin sodnik…tožnik…branilec in porotnik…se smejim…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

.. mi gre na živce , če se mi nekdo smeji , pa ne vem , zakaj :)))

Le čakaj , ko mi enkrat prideš v roke , boš videla, kako je , če se razjezi eno malo babše 😉

HEH se mi že tresejo gatke….

pa jih sploh mam na sebi……počaki da pogledam…

kaj je nikitka….se pravi si malo babše, sladko maščevalno in romantično….

si že dobila moj meilček…………kaj pa sedaj…..

leta letijo - iščem stevardeso.....

New Report

Close