Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Tole pa za vse …

Tole pa za vse …

… je pa izjava ene res posebne gospe – Kim Basinger ( meni je zelo všeč , gospa in izjava 🙂

KO BOM STARA,
NE BOM OBZALOVALA:
“TEGA NISEM NAREDILA.”
NAMESTO TEGA BOM REKLA:
“NITI ENE PREKLETE
STVARI NE OBZALUJEM.
PRISLA SEM, VSE
VIDELA IN NAREDILA.”

Kako bomo rekli pa mi ?
Ker tole je resen odgovor na zadnje vprašanje …

Enih stvari v življenju absolutno ne obžalujem, predvsem za eno…pa se bom z glavo v truglin les tolku še tist cajt,ko me bodo nesli k sv.Urhu :-((
Sp

kaj naj rečem….
Obžalovanje?! Hja, dvoumno, dvoumno…. jaz pa že marsikatero stvar obžalujem, pa še niti nisem tako stara kot Kim…:-(
Kaj pa zdaj?!

Ne ostane druzga,kot da poskušaš nadoknadit za nazaj…vsaj jest nekaj mencam v to smer
;-))
Sp

delal?!
A?!
Kako daleč pa si primencal?! Men se zdi, da ene dva milimitra, če sem natančna enega in pol…:-)))

Ne boš , ne – vse , kar si v življenju naredil , je imelo svoj namen , če drugega ne , da te je nekaj naučilo .
Tako glej na tisto , kar ti ne gre v sliko !

Niki verjame vate !

:-((((((
Sp

… jih imam na grbi nekaj več kot ti – let in dejanj , ki jih včasih obžalujem ali pa jih nisem naredila .

Ma , točno v tej kombinaciji , ki sem jo živela , sem dobila nekaj , kar v nobeni drugi ne bi – smisel in razlog moje eksistence – mojo E. in mojo M. :)))

… vse ostalo je samo ozadje in okvir … ki ga lahko po potrebi zamenjaš … sporočilo slike pa je vedno enako !

Tako ti vsaj jezo sprožim, tako otožnega te pa resnično ne vidim rada….
Smrk.

A greva skupaj tulit??? Tudi bi imela za kaj?! Tudi mene marsikdo zajebava, pa ne na tako direkten način.

To je to…ne da mi je ta ženska tako všeč kot celota…tudi te njene besede so tako moje…nič nimam za dodajat…tko!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

počen češpelj…vsak eno polovico…pa bo…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

koščičko pa kar zase, kaj??
Samo, da prideš do trdega…:-)))

Kaj naj z mehkim…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

nikitka a sem to že nekoč šepetaje slišal od tebe…..

ti pa znaš……frejerka….

leta letijo - iščem stevardeso.....

Ja no….ka te vem..glej ti bom odgovoril, ko bom pred koncem..o.k.? ;)))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

:)))))))))
Upam , da dočakam , da ne bom jaz prva ;)))))

S tabo ne govorim !

… do nadaljnjega , ko si boš zaslužil odpuščanje ;)))

Nikita če neboš počakala ti bom pa resno zamero o.k. :))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

Hehe , ma veš koliko mi je do tebe – bom kar počakala , da ne boš zameril :)))

(… kaj mi je všeč , ko po štajersko zavija , ma res računam , da bo še dolgo :)))

to mi je všeč….pa ko bo čas za take debate, jih boma razmetala po podu in jih uredila…..do takrat pa :DDD

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

… bit tako prijazen , pa meni ženski buči razloži , kaj je tisti DDD na koncu ?
Sej veš , da mi kaka pomembna informacija ne uide ;)))

ni blema nikita..tut jaz včasih nisem vedo :)))

smajli navadni 🙂
smajli mežika 😉
na glas smejat smajli 😀
pol pa še vse polno ostalih :P, :0, pač kolko maš domišlije pa kolko se hočeš igrat 🙂

:*

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

… a malo naprej sva pa le prišla , kaj 😉
Puno ti hvala za razlago , in za OBE * , bom kar obe vzela , od viška glava ne boli 😉

pa če mi dovoliš : * (zelo previdno in spodobno , spoštujem tvoja prepričanja ;)))

Aja – koliko peskov pa že imaš ?
Niki še vedno samo enega – je pa tist bolj velik

idi ceknit mail za kakih 10 minut :)))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

… kako sem jezna !!!
Zapiskal SMS , da imam mail , grem pogledat , pa tista oštja spet ne dela !!!

Daj , če ti ni odveč , še enkrat pošlji na tale naslov , da vidim , če bo kaj , ker tudi ta ga nekaj biksa :
[email protected]

New Report

Close