Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Pi*da …

Pi*da …

… ma kaki ku*ac od dneva je ta???? Pismo ej … Kot da bi me iz minute v minuto bolj tunkalo v neko ku*čevo depresijo … Misli mi kar bežijo nekam nazaj … kot lava vrejo iz mene neki žalostni spomini … Berem razne maile za nazaj … gledam slike … in … kotički ustnic se kar povešajo … in vešajo … in vešajo … :(((( … Pol pa še pridem na forum … da bi se mal razvedrila … pa tudi iz njega se sprošča nek čuden depresiven duh … MAAAAAAAAAAAATER KU SMRDI!!! …

Ne vem, ne vem … Pa kaj je to? Kaj se dogaja? Sej polna luna bo šele drug teden … !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Daj , še enkrat vse preberi , pa na smeh obrni – tako , kot je bilo mišljeno , vsaj tu !
A prepričava Sprevržkota , da pokuka , kako je v Go ?

… ja , se pa drugače kar strinjam , je res en pasji dan …

Bom poklicala Tarzana, da se nauči vseh teh kletvic…..
Tega še pa ziher ne zna, ne?! Kleti kot ena Primorka….

:-))))))

Jah … Sprevržko lahko pride v Go … samo mene ne bo … :((( … Sem zadnje dni tako leteča … da niti ne vem več, kje sem doma … :(((

Ma tak beden dan je danes … Niti sončka ni … se neki potuhnjeno smeje izza oblakov in si misli … “danes pa vas ne bom grel … tralalalalalalaaaa” …

Presneto … ja … Ga bomo že zbezali ven … Dolgo se nam ne bo smejal …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

:)))))))) Vsake tolko paše tut kakšno zaklet … tko da se sprosti vsa negativna energija … :)))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Ja, ja, še mene boš marsikaj naučila, pa sem mislila, da že vse znam….:-)))
Alora, to je bil pa močno začinjeno…..
Še dobro, da ti je naša Zvezdica enih par črk ven pojedla, se vidi, da je resnično lačna…:-)))

:)))))))))))))))))))))))))))))))))) Mislim, da sva si z Zvezdico črke kar razdelile … namreč tudi meni že želodček joka … pa pravi … “presneta Bgv … niti tolko ti ni do mene, da bi me vsaj enkrat na dan nafutrala … Dvigni tisto tvojo leno rit in pejdi v trgovino … čene ti bom že vrnil pole, ko ti bom začel nagajat!!!!” … :)))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Pa zakaj gledaš nazaj…glej naprej in to ornk…in kaka žalost…depresija…ne nori…poglej u sonce in to je to…si zdrava…si srečna z Miškotom…kaj ti manjka…saj vem…da nimaš vse…ampak…ej…ozri se naokoli veš koliko je ljudi, ki nimajo nič…pa so srečni…da živijo…Dajmo malo veselja…mater….vas bom vse po vrsti…samo tulenje vas je…evo cmoka BGV…gremo…naprej korakaj zapeljivo…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ej!!!!!!!!! Kaj je narobe?

A tko,da modrc sleče,pa sam mikico čez,pa mal mrazeka zraaven…pa mimo mene mimohod?Si tako mislila,kajne?
Sp

Ja pi*ka ji nagaja,ne?Al sem te Bugi narobe razumel?
;-))
Sp

Hm…………….Kaj je to? :))))))))

Katero?
Sp

Ja to……….pi*da?:)))))

Pa a nisi noseča?
Sp

In?:))))))))

Ma ti itak sam na pizdarijo misliš…uživaj!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ma ne ne … sej sem včeraj dobila ta svoje … tako da to me ne matra … Sam … kaj pa vem … Nekaj me zgleda luna nosi … pa sem nekako take čudno smotane zajebanje razpi*kane volje … :((((( … Mater jim je*em še to vreme ku*čevo …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Pitka zlata….ne se jezit! Saj bo bolje….Vidiš….mene pa razganja………od vsega…

Ja … sej mene tudi nekako razganja … samo v nasprotni smeri kot tebe … :(((( … Ne vem kaj mi je … samo … kaj vem … kar na jok mi gre …

Uf … zdej je že mal boljše …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Ma zakaj na jok? Pa kaj je narobe?

Ma nič ni narobe … ali pa vse … Kaj pa vem … Že zbudila sem se danes čudno … :(((

Mogoče je to, da je ta teden tudi miško nekoliko živčen in tak čuden … in potem avtomatsko se nalezem tudi jaz od njega te depresivnosti … :(((

Ne vem … ne vem … Sej po vsej verjetnosti bom jutri že kot prerojena … kot nova … oz. kot vedno … … … samo danes … Danes nisem … Danes sem … brez veze …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Ja. Danes si na tleh…ampak se boš pobrala…In ja…ta depresivnost…zna bit zelo nalezljiva….Ti se kar lepo smej…da se bo tvoj miško smeha nalezel….

Se bo boljše….če prej ne ko bomo v penziji, pa ko bomo stari ;))) Slabe spomine bomo sproti pozabli, no ja dobre tut…ampak..eh itak gluposti pišem :)))))

Idi svojo rožo zalit, da bo malo bolj zelena pa bo :***

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

Sončka sem neki užalu in me ignorira.
Ok,bom pa še jaz njo.
🙁
Sp

New Report

Close