Najdi forum

Sp!

Cakajo te maili…
Pa pazi, ker sem se zelo razpisala… ;))

Opa…Poletkec…pa si pazila na njegovo mehko srce…da ne bo potrebno oživljanja;))!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

sem sem… :))))

Poletka…saj sem ti vse povedal po telefonu…no,ne vse…sam tisto kar sem tist čas čutil…
Cmoka!
Sp

cmokeca tebi nazaj pa eno solzico

Sprevrženc…pa ne boš pustil sedaj …mojo Poletko jokcati, ggggrrrrrrrgrrggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr…te bom tko, takoj jo potolaži!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Čauči, Janko Ropret! ;)))

Hahahahahahahahaha!
Ti pa mene na eno ameriško igralko spominjaš…aha Sisey Spacek!!!
Sp

O SP…kaj diškaš…sedaj ko si….no ko si…sj ves kaj!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Haha, pa kaj še… hoho…
madonca, da ne…

madonca da jaaaa, hihihihihi

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Veš Sonči…jaz mam pa en tak cenen deo spray,da če bi napisal ime….bi vsi snobi mislili,da je to špica….in bi mu v hipu cena zrasla!
cmokija moji žabici!
Sp

ti Sončika pa mene na Cameron Diaz, al pa Cybill al kar že je una taraztresena …

Sprevržko me po glasu na Jankota Ropreta in Marjota Kralja, hihi…. po izgledu pa na Izganjalca vampirjev, ne ne se hecam.. na Seana Connerya

Cmokija nazaj…pa ne ti meni tralalala…o spreju…diškaš…sem že vohala…ti pa moje laske jedu;))…so vsi vidkali in pika!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ti lumpačka…moja ..jaz sem plastelinka..no en malček si pa res zadela…cmokito…ma si danes tko gobčito!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Hvala za kompliment Helči…mater sem polaskan…Sean..ja ta je pa špica!
Sp

Ja…to je pa tak dec…da dol padeš…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

no, nisem mislila, da si tako star, ampak tako šarmanten!
saj veš, da je on še zmerej na vrhu lestvic najsexy muškarcev na svejtu?

hihi… sej me spominjaš mal tu na enga kelnarja, ma ne vem ku se kliče… hihi…

kar vadi se….jajajajaj

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close